Strona glówna  •  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Galerie  •  Rejestracja  •   Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
Trener z Ogromnym Doświadczeniem

Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 341

PostWysłany: Sob 17:39, 31 Mar 2012

Sobota 31-03-2012 godz. 18:00 z tej strony Rafał Patyra i Maciej Iwański rozpoczynamy Inaugurujące wydanie "1 liga raport"

W tym odcinku pojedziemy do czterech miast:

Don Nowego Sącza, do Gdynii, do Krakowa na hit pierwszej kolejki, i do Stróż.

Opiszemy pierwsze spotkania 1 ligi i będzie obstawiać kto jest faworytem do wygrania 1 ligi, porozmawiamy o aferze meczu Superpucharu Gks Bełchatów - Polonia Warszawa. Naszymi goścmi dziś będą Tomasz Hajto i były trener naszej Kadry Franciszek Smuda.

Najpierw zaczniemy od spotkań.

1 Lige zainaugurowaliśmy w Nowym Sączu Sandecja podejmowała Wisłę Płock.

Na początek dziwna sytuacja w podstawowej jedynastce Sandecji miał wystąpić Jean Marie Dongou ale na murawę wyszedł Arkadiusz Aleksander i to on strzelił pierwszą bramke w sezonie 2012/2013 pierwszej ligi przy bardzo ulewnym deszczu w Nowym Sączu i przy temperaturze +5 stopni na Kilińskiego 47 przyszło 4.500 tyś. kibiców klub Sandecji może być zadowolonej z tej frekwencji. Przechodzimy już do meczu na 2-0 strzelił Wolff Eikrem w 50 minucie świętnie wykorzystał błąd obrońców Wisły i strzelił swoją pierwszą bramke w sezonie więc Dawid777 już właściwie był pewny wygranej jednak w 72 minucie przy Kilińskiego zrobiło się gorąco bramke kontaktową strzelił Kone przy bramce assystował mu Ricardinho i zrobiło nam się 2-1 jednak taki wynik pozostał do końcowego gwizdka a więc Sandecja cieszy się z 3 punktów 1 kolejka jest bardzo istotna dla całego sezonu więc Dawid777 może być zadowolony z tego meczu.

Następny mecz to Arka - Warta więc przenosimy się do Gdynii.

Arka która przechodzi wielki kryzys ponieważ nie ma trenera nie poradziła sobie przy pięknym stadionie na ponad 15.000 tyś miejsc. Warta przyjechała z świetnym trenerem Bzykiem do Gdynii w świetnych chumorach. Mecz zaczął się o godzinie 17:00 kibice Arki pobili rekord frekwencji na stadionach 1 ligi przyszło ponad 12 500 tyś ale po zakończeniu meczu byli bardzo zawiedzeni porażka 3-0 mówi sama za siebie że Arka musi szukać trenera
już w 12 minucie strzelanie rozpoczął Weiss który świetnie mu podał Sung-Yeung. Bosacki w 27 podwyższa na 2-0 piłkarze i kibice Arkii po 30 minut już byli w fatalnych chumorach a kibice Warty którzy przyjechali bardzo licznie bo aż 2 500 tyś w świetnych chumorach po pierwszej połowie 2-0 dla Warty. Druga połowa rozpoczyna się od kartek dla Arki ukarani zostali Radzewicz i Ukah za kłótnie z sędzią liniowym odgwizdał spalonego gdy padł gol dla Arki piłkarze nie zgadzali się z tą decyzją. Noi wkońcu 72 minuta i mamy 3-0 kolejna assysta Sung-Yeung a strzelcem bramki Gabrych i to tyle bramek, zawodnikiem meczu został Weiss. Posiadanie piłki dla Warty 35% - 65% strzały także dla Warty 6-13 celne 1-6 frekwencja 12.500 tys i tyle emocji było w Gdynii.

Następny mecz to hit kolejki Cracovia - Podbeskidzie

Spadkowicz ekstraklasy ten sezon rozpoczął bardzo dobrze bo wygrana 1-0 bardzo ucieszyła kibiców Cracovii tylko duża szkoda że piłkarze Cracovii wygrali mecz choć nie strzelili bramki. nasz redaktor wypowiedział się o tym meczu że to był bardzo nudny mecz jak na hit kolejki posiadanie piłki praktycznie po równo 52-48 jedynie w tym meczu nie zabrakło strzałów 13-11 dla Cracovii w 83' padła samobójcza bramka Kuzery i było 1-0. W tym meczu kibice Cracovii zaprezentowali piękne oprawy które można zobaczyć na sport.tvp.pl i skrót spotkania frekwencja taka sama jak w Gdynii 12.500 tyś na koniec zawodnikiem meczu został Diaz (Cracovia) smuta wiadomość dla piłkarza Podbeskidzia Woźniaka który nie zagra przez trzy następne kolejki.

Tak było w Krakowie a teraz przenosimy się do małego miasta w Małopolsce czyli Stróż

W Stróżach Kolejarz podejmował Piast Gliwice wynik 1-1 może zadowolić obie strony Piasta ponieważ to był mecz na wyjezdzie a remis na wyjazdach jest bardzo cenny a Kolejarza dlatego że Piast to nie był bardzo łatwy przeciwnik na prowadzenie wyszli gospodarze tuż przed przerwą w 43 minucie bramke dla Stróż strzelił Korzym as. Niane. W tym meczu zobaczylismy bardzo nerwową gre Kolejarza dwie żółte kartki dla Kantora i Falkenberga i w dodatku w 89 minucie czerwona dla Paknysa jedną żółtą kartke otrzymał Chavez z Piasta w 58 minucie wyrównał Amanatidis dobrym dryblingiem i było 1-1 taki wynik pozostał już do końca spotkania a zawodnikiem meczu pozostał Korzym zasłużenie. Frekwencja największa w historii klubu Kolejarza na 3 tysięcznym stadionie zasiadło 5 tyśięcy widzów z tego 500.

Pod koniec naszego programu po kilka słów powiedzą nam nasi goście Tomasz Hajto i Franciszek Smuda na temat afery Superpucharu Polski.

A więc rozpocznie Franciszek Smuda.

Franciszek Smuda: Moim zdaniem ten mecz był sprawiedliwie rozegrany i klub Gks Bełchatów powinien zostać ukarany grzywną za takie słowa jakie powiedział trener Halt na konferencji prasowej, gdy oglądałem ten mecz z trybun nie widziałem tam nic podejrzanego ze strony sędziów moim zdaniem wykonali dobrą robote sędziując ten mecz.

A teraz niech pan Tomasz Hajto wypowie się na temat tego meczu.

Tomasz Hajto: Ja uważam że ten mecz był dobrze rozegrany zgadzam się z panem Franciszkiem sędziowe dobrze wykonali swoją pracę jednak dla Gks-u i może nawet dla Polonii by było dobrze gdyby ten mecz został rozegrany jeszcze raz wiadomo to co powiedział trener Halt na konferencji to były poprostu nerwy sam bym był też tak zdenerwowany gdybym przegrał ten mecz ale ten mecz nie był aż tak istotny więc nie wiem dlaczego takie zdenerwowanie ze strony trenera klubu Gks zobaczymy jaki wynik będzie w lidze.

A więc na dziś tyle jutro spotykamy się o tej samej porze bardzo dziękuje naszym dzisiejszym gosciom Franciszek Smuda i Tomasz Hajto, także my dziękujemy Maciej Iwański i Rafał Patyra.

Ostatnio zmieniony przez VeB dnia Sob 17:53, 31 Mar 2012, w całości zmieniany 1 raz