Strona glówna  •  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Galerie  •  Rejestracja  •   Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Skąd: Chojnice

PostWysłany: Pią 21:21, 27 Kwi 2012

Witam i zapraszam na 1wydanie gazetki "Unibet Liga".

GieKSa do odstrzału
Coś złego dzieje się z klubem z Katowic 5porażek z rzędu i niestety nie zanosi się na poprawę. Asystent trenera powiedział kilka słów o sytuacji klubu w lidze.
Asystent:Nie mamy pomysłów na zdobywanie punktów nie umiemy wygrać. trener powiedział że chce zrobić rewolucję. Według mnie powinniśmy bardziej przykładać się do meczy, skupiać na grze.
Trzymamy kciuki za klub z Katowic bo mają wielkie możliwości tylko muszą spróbować je wykorzystać.

Flota zostawia sobie punkty
Flota Świnoujście wygrała na własnym stadionie w 4 kolejce z Olimpią Elbląg która również nie zadowala podobnie jak właśnie GKS Katowice.
W 50minucie bramkę z dośrodkowania zdobył Cohen asystował M.Robak.
Natomiast w 74minucie przypieczętowali zwycięstwo zawodnicy Floty a zrobił to Edgar Davids.

Piękny początek Pasów
Cracovia Kraków pięknie rozpoczyna sezon w 1lidze 8bramek zdobytych, 1 stracona i 10punktów.
W 4.kolejce Ruch Radzionków nie dał rady Pasom przegrał 0-3 u siebie.
w 24minucie C.Diaz bardzo ładnie strzelił gola asystentem był Nahuelpan.
6minut potem doszło do podwyższenia wyniku Asystent 1 bramki zdobył własnego gola.
46minuta faul w polu karnym, sędzia bez wątpliwości dyktuje "Jedenastkę" i C.Diaz ją wykorzystuje w 47minucie to była ostatnia bramka w tym meczu.
Pasy spokojnie wygrywają

Arkowcy porażka, jest źle
Arka Gdynia - Wisła Płock 0:2
Wiśle w stu procentach należała się wygrana dominowała od 1minuty do 90 zdobywając 2bramki.
1 Bramka padła dosyć szybko bo w 19minucie Joao Paulo strzelił bramkę po podaniu Valencii, piłka uderza w słupek,poprzeczkę i wpada minimalnie za linię bramkową.
Natomiast 2 gol padł w końcówce spotkania 80minuta. Bramkę zdobył Nadal asystował Kone.
W oto taki właśnie sposób Wisła poprawia miejsce w tabeli.

Bogdanka nie zamierza się poddać

Bogdanka po 3 wygranych i 1 remisie nadal walczy o bycie najlepszym w tej chwili jest prawie najlepszym przeszkadza tylko bilans bramek. Łęczna dobrze gra skupia się na piłce i to jest najważniejsze.
Wygrali z Wartą Poznań 2-1 bardzo trudny rywal ale nie polegli.
w 22minucie z karnego gola strzelił dla Zielonych Weiss
lecz w 55minucie gola na remis strzelił Alfonso Alves asystentem był Kosecki
i na wagę zwycięstwa gola w 61minucie strzelił Prejuce Nakoulma

Analiza po 4.kolejce

W tej chwili trudno powiedzieć kto może awansować 1-6pozycja to są kluby które mają 10 i 9 punktów czyli nie ma zbytnio różnic dużych.