Xandao 34'
Gieraga 49'
Skerla 71'

Opis Meczu:

Świetne spotkanie w Łodzi. Spora przewaga Jagi, zarówno w strzałach (10 do 6 dla Jagi), jak i w posiadaniu piłki (56% do 44%). Pierwszą okazję, strzał z dystansu zmarnował Viduka. Pierwszy strzał ŁKS obronił Ruffier. Jaga szukała swojej okazji, ale Viduka nie wykorzystywał swoich okazji. Jaga grała bardzo dobrze. ŁKS starał się odpowiedzieć. W 30' po dośrodkowaniu Kupisza, piłkę do siatki wpakował Frankowski. ŁKS był zdecydowanie słabszy, choć w statystykach tego nie widać. Do przerwy 0:1. W drugiej połowie, Jaga grała równie dobrze co w pierwszej. Davids trafia w poprzeczkę z wolnego w 50'. W 55' Kupisz dośrodkował w pole karne, a wbiegający tam Viduka wpakował piłkę do siatki. Dobrą okazję zmarnował Marcin Mięciel. W 71' sędzia podyktował Rzut Karny po ręce Skerli. Strzał Szałachowskiego, obronił jednak Ruffier. W 78' strzał Frankowskiego wybronił Wyparło. Strzał Babica, poleciał w trybuny. Jednak Jaga strzeliła jeszcze jedną bramkę. Gola zdobył Viduka, a asystę zaliczył Zenden. Jagiellonia wygrała 3 do 0.

Strzały:13-2
Lechia mocniej weszła w ten mecz. Miała 3 doskonałe okazje, których nie wykorzystała. Doskonały strzał Lodeiro wędruje nad bramką. Lodeiro był bardzo aktywny, uderzał m.in. z wolnego, ale bronił to Peskovic. Lodeiro grał genialny mecz. Jednak równie dobrze grał bramkarz Ruchu, Peskovic. Lodeiro uderzał z wolnego, trafił w mur, a po dobitce, piłka powędrowała nad trybunami. W 36' Pierwsza okazja Ruchu, ale strzał Abbotta, powędrował nad bramką. W 41' z boiska wyleciał Djokic. W 42' po fenomenalnym uderzeniu z wolnego, piłkę do siatki wpakował Lodeiro. 1 do 0 dla Lechii po 45'. W 49' z boiska wyleciał Zieńczuk. Kontuzji doznał Nuno Gomes. Rzut Karny na bramkę zamienił Razack Traore. Lechia grała z przewagą 2 zawodników i próbowała to wykorzystać. I wykorzystał to Razack Traroe, który wspaniale uderzył z woleja. Z boiska wyleciał Grodzicki, za 2 żółtą, a kontuzji doznał Vennegoor. Mecz kończyli 10 na 8. W 87' gola na 3 do 1 strzelił Olszar, a asystę zaliczył Piech. Mecz zakończył się wynikiem 3 do 1, a gracze Ruchu zostali wygwizdani, przez kibiców Lechii.

Opis Meczu:
Mecz był nudny, mało strzałow, mało ciekawych akcji. Podopieczni Oforiquaye po ostatnich bardzo dobrych wynikach i teraz próbowali wygrać z wyżej notowanym przeciewnikiem. Przejdę jednak do statystyk. Stzrały na korzyść Cracovi (8 Cracovia 7 GKS). Posiadanie piłki na korzyść podopiecznych halta7 (47% - 53%). Obie ekipy najlepsze sytuacje mieli w drugiej połowie. Pierw zawodnicy GKS-U. W 58min' Appiah podał do Ljunberga ten lekko wrzucił do Carew, napastnik Bełchatowa uderzył głową ale fenomenalnie obronił Gąsiński. Natomiast piłkarze z Krakowa najlepsza sytuację mieli w 77min' kiedy to z daleka uderzył Suvorov, piłka uderzyła w poprzeczkę piłkę próbował dobić Diaz ale strasznie chybił. Więcej ciekwych akcji nie było. W Krakowie padł bezbramkowy remis, z którego napewno bardzie cieszą się gospodarze niż goście.

Opis Meczu:

Niesamowicie wyrównany mecz we Wrocławiu. Ponad 40 tys. kibiców na trybunach. W strzałach 9 do 10, a w posiadaniu piłki 48% do 52%. Pierwsza okazja w meczu, ale strzał Rosena broni Kelemen. W 8' strzał Williansa zablokował Perquis. W 14' bramkę na 1:0 dla Wisły zdobył Jake Rosen, a asystę zaliczył Melikson. Po strzale Matheusa, piłka trafia w słupek. Strzał Meliksona, obronił Kelemen. Strzał Matheusa, ale nad bramką. Śląsk grał bardzo dobrze, ale Wisła grała lepiej. W 35' po dośrodkowaniu Perquisa, a głową trafił Rosen prosto do siatki. Doskonałe uderzenie Meliksona, ale nad bramką. Strzał Voskampa broni Pareiko i do przerwy 2 do 0 dla Wisły. Drugą Połowę otwiera strzał Rosena, który broni Kelemen. Śląsk się odgrażał dobrymi akcjami, np. strzał Voskampa nad bramką po kilku podaniach. Strzał Mili powędrował nad bramką. Po dośrodkowaniu z wolnego, strzał Perquisa, powędrował nad bramką. Doskonała akcja Wisły w 69' strzał Rosena, trafia w słupek, a dobitka Bitona, obroniona przez Kelemena. W 74' strzał Voskampa doskonale broni Pareiko. W 80' strzał Voskampa, ale nad bramką. Doskonały strzał Ilieva, ale cóż za interwencja Kelemena. Śląsk nie zdołał strzelić żadnej bramki i przegrał 0 do 2.

Opis Meczu:

Zdecydowana przewaga Legii w Kielcach. 11 do 5 w strzałach dla "Wojskowych", a w posiadaniu piłki 55% do 45% dla Legii. Strzał Manu świetnie broni Pilarz. Dobra okazja Legii, ale zmarnowana. W 17' pierwsza okazja Korony, zmarnowana. W 23' strzał Zanki broni Boruc. W 29' strzał Deleva, powędrował nad poprzeczką. W 36' strzał Cenka nad poprzeczką. Legia grała bardzo dobrze. Strzał Radovica, w boczną siatkę. Do przerwy bez bramek. Strzał Kirma z wolnego, broni Pilarz. Legia fatalnie pudłowała. Po rzucie wolnym, fatalnie dośrodkował Zieliński. Kirm uderza w 69', ale piłka wędruje nad poprzeczką. W 73' podanie Ljuboji, do Radovica, a ten fenomenalnie przymierzył i GOL! Korona szukała szansy na wyrównanie, ale była bezradna.

Opis Meczu:
Po ostatnich remisach, drużyna z Lubina musiała wygrać aby liczyć się jeszcze w walce o podium. Podopieczni rogalwmj wyszli trochę osłabieni, poniważ wciąż kontuzje leczy Sernas. Natomiast podopieczni Dankena także chcieli wygrać bo są już w złej suytaucji, 15 miejsce i sporo punktów straty do miejsca bezpiecznego. Teraz statysyki: Strzały na korzyść Zagłebia (8 Górnik, 13 Zagłębie). Posiadanie piłki także na korzyść Lubinian (43% - 57%). Pierwszą groźniejszą akcje stworzyli goście, kiedy to w 12min' piłkę w pole karne wrzucił Pawłowski a głową w poprzeczkę trafił Abwo. W 29min' Zabrzanie zrobili fenomenalny kontratak Kwiek posłał daleką piłke do Zahorskiego ten okiwał bramkarza i strzelił do pustej bramki, zapowiadało się na wielką sensację. I tak do pierwszej połowy groźniejszych sytuacji nie było. W drugiej połowie Zagłębie rzuciło się do ataku. I już w 55min' zaczeło się dobrze dla nich. Faulowany przez Marciniaka w polu karnym był Traore, sędzia podykotował rzut karny, a obrńca Górnika dostał 2 żółtą kartkę i Zabrzanie grali w "10". Traore spokjnie wykorzystał karnego i było 1-1. 4 minuty później błąd obrońców Górnika wykorzystał... Traore i strzelił swoją 2 bramkę. Ciekawe czemu nikt do niego nie podbegł kiedy on się zbierał do strzału. Więcej groźniejszych akcji nie było i Zagłebie schodziło z boiska jako wygrani. Górnik 1 Zagłebie 2

Opis Meczu:

Wyrównane spotkanie przy Konwiktorskiej. W strzałach 6-7, a w posiadaniu piłki. 58% do 42%. Pierwsza połowa ciekawa. Już w 4' gola zdobył Larsson, po znakomitej akcji Polonii. Na 2 do 0 podwyższył pięknym strzałem z 20 m. Jez. Do przerwy było 2 do 0. Po przerwie dużo nudniej, dużo mniej strzałów. W 89' Czerwoną Kartkę obejrzał Kokoszka. Mecz zakończył się wynikiem 2 do 0 i bartek9 może być zadowolony.

Opis Meczu:

Doskonałe widowisko przy ul.Bułgarskiej. Strzały 10 do 7 na korzyść Lecha. W posiadaniu piłki przewaga "Kolejorza" 59% do 41%. Strzał Jelenia już w 4', ale w boczną siatkę. W 8' strzał Grzelczaka, pewnie broni Bieszczad. W 13' po podaniu od Martin, piłkę do siatki wpakował Jeleń. Gra była bardzo wyrównana. Strzał dos Santosa z wolnego powędrował nad poprzeczką. W 30' strzał Grzelczaka, ale obok bramki Bieszczada. W 37' strzał Rudneva, ale nad poprzeczką. W 43' dośrodkowuje Wojtkowiak, Jeleń głową, ale piłka powędrowała nad poprzeczką. Do przerwy 1:0 dla Lecha. Chwilę po przerwie, fantastyczny strzał Dzalamidze i GOL! Lech próbował zdobyć prowadzenie. Dobrą okazję zmarnował Jeleń. Jednak Widzew nie dawał łatwo pola manewru. W 62' dobra akcja Lecha, strzał Rudneva, ale broni Mielcarz. Doskonale grał Dzalamidze, ale dobrze bronił bramkarz Lecha. W 71' po dośrodkowaniu z Rzutu Wolnego, piłkę do bramki wpakował Kikut. W 78' strzał Budki z wolnego, ale nad bramką. W 86' Kosecki dostał piłkę, minął dwóch obrońców, strzelił i GOL! Do końca meczu wynik się nie zmienił. Lech 3 Widzew 1.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum T-Mobile Ekstraklasa Manager Sezon 4 "2014/2015" Strona Główna -> Wyniki / Wyniki sezonu 2011/2012 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)