Strona glówna  •  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Galerie  •  Rejestracja  •   Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Dołączył: 16 Mar 2012
Posty: 942

PostWysłany: Czw 7:18, 30 Sie 2012

................

Ostatnio zmieniony przez dida98 dnia Czw 13:55, 30 Sie 2012, w całości zmieniany 2 razy

Niemcy 1-0 Paragwaj

57' Thomas Muller przyjmuje podanie od Schweinsteigera, który chwilę wcześniej wkręcił w ziemię dwóch paragwajskich zawodników. Muller potężnym strzałęm pokonuje rywala.

Chcę zobaczyć mecz: Republika Zielonego Przylądka vs. Belize

Ostatnio zmieniony przez Oforiquaye dnia Czw 8:46, 30 Sie 2012, w całości zmieniany 2 razy
Ex.Animus
Trener Legenda

Dołączył: 04 Gru 2011
Posty: 1004

PostWysłany: Czw 17:57, 30 Sie 2012

Republika Zielonego Przylądka 3:1 Belize

13' Ryan Mendes dostaje podanie od Valdo. Kiwa dwóch obrońców. Jest sma na sam z Glenford Chimilio. Techniczny strzał w prawe okienko i mamy 1:0!

53' Rzut rożny. Marco Soares wykonuje stały fragment gry. Piłka ląduje na głowie Valdo, który strzela na bramkę. Bramkarz wybija. Niefortunnie piłka znalazła się pod nogami Ryana Mendesa, który pewnie strzela swoja druga bramkę.

65' Rzut wolny. Víctor Morales uderza precyzyjnie piłkę, która przelatuje nad murem. Bramkarz nie zdążył. mamy 2:1

77' Djaniny przyjmuje podanie od Nivaldo. Jest 17m od bramki. Decyduje się na strzał. Gol! Bramkarz Belize znów się nie popisał.

Chce zobaczyć mecz Libia - Peru

Ostatnio zmieniony przez Ex.Animus dnia Czw 17:57, 30 Sie 2012, w całości zmieniany 1 raz
Oforiquaye
V.I.P
V.I.P

Posty: 655

PostWysłany: Czw 18:17, 30 Sie 2012

Libia 0-2 Peru

45+1' Jefferson Farfan skutecznie egzekwuje rzut karny po tym jak Claudio Pizarro został sfaulowany przez Djamela Mohamata.

64' Juan Manuel Vargas przyjmuje wysokie podanie z drugiej strony od Farfana. Piłkarz Fiorentiny pędzi przed siebie wychodząc sam na sam przed bramkarzem. Uderza lekkim strzałem w lewo czym zmylił arabskiego golkipera.

Chcę zobaczyć mecz: Belgia-Dania

Ostatnio zmieniony przez Oforiquaye dnia Czw 18:17, 30 Sie 2012, w całości zmieniany 1 raz
Kubasek
Trener z Ogromnym Doświadczeniem

Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 371

PostWysłany: Czw 19:48, 30 Sie 2012

<center> BELGIA 1-1 DANIA </center>

17' Eden Hazard kapitalnie wypuścił Lukaku. Napastnik reprezentacji Belgii nie miał problemów z umieszczeniem piłki po długim rogu bramki...

89' Potężnie uderzona piłka przez Christiana Eriksena ląduję przy samym słupku bramki reprezentacji Belgii!

Chcę zobaczyć mecz Finlandia - Rosja!

Ostatnio zmieniony przez Kubasek dnia Czw 19:49, 30 Sie 2012, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Pią 1:11, 31 Sie 2012

FINLANDIA - ROSJA 1:2

5' Ałan Dżagojev w indywidualnej akcji dziurawi Fińską obronę niczym ser szwajcarski. Obrońca gospodarzy w obawie przed utratą bramki, faulują Rosjanina na 12 metrze. Petri Paasanen otrzymają żółtą kartkę. Rzu karny dla Rosjan! Do piłki podchodzi Aleksandr Kerzhakov, krótki rozbieg i..... Henri Sillanpää broni karnego rzuciwszy na lewą stronę własnej bramki. Kerzhakov ciągnię się za włosy jakby chciał je wyrwać...

22' Andrey Arshavin dostaje piłkę na lewej flance, finowe zamknięci na przestrzeni 25 metrów od własnej bramki. Arshavin niedokładnie probuje przerzucić piłkę na drugą stronę. Finowe wyprowadzają kontratak, piłka zostaje posłana do najwyżej wysuniętego Temu Pukki'ego - ten sprintuje w stronę bramki rywala mijąc po drodze Berezutsky'ego staje w oko w oko z Akinfeev'em i delkatnie przerzuca futbolówkę nad bramkarzem rywal. Na tablicy świetlnej widnieje wynik 1:0 dla ekipy ze Skandynawii.

79' Rosjanie czujący presję czasu stawiają wszystko na jedną kartę. Na boisku chwilę wcześniej pojawił się Pavel Pogrebnyak. Rosjanie sprawnie i szybko przechodzą pod bramke Finów, Arshavin posyła lekko zawieszoną piłkę w powietrzu do Pogrebnyaka. Futbolówka mija dwóch środkowych obrońców gospodarzy, za plecami czyha rosjanin, który głową ładuje piłkę do siatki strzelają po "długim rogu". 1:1!

82' Timo Furuholm wychodzi sam na sam! Potyka się o kłębek trawy! Piłka w rękawicach Akineffeva, ten blyskawicznie wykopuję futbolówkę w kierunku Kerhakova, ten wychodząc sam na sam zostaje sfaulowany tuż przed pole karnym rywala. Petri Pasanen otrzymauję drugą żółta kartkę i schodzi z boiska! Rzut wolny z 17 metrów dla Rosjan. Piłkę w swe dłonie chwyta Arshavin, chcąc wykonać staly fragment. Stadion staje w ciszy, Arshavin, Fiński mur i bramkarz gospodarzy. Wszyscy skupieni, ale co?! Ależ Rosjanie to rozegrali! Za plecami Finów czyhał nie kryty Dżagojev, Arshavin rezygnując strzały decyduję się na zagrywkę jakiej nikt się nie spodziewal, lekko podcięta piłka posłana w kierunku kolegi z drużyna 5 metrów obok! Dżagojev wyskakuje z gąszczu spoconych facetów, uderzy z woleja będąc odwrócony do bramki. Finowie zaskoczeni, piłka ląduje w siatce! 2:1 dla Rosjan!

Chcę zobaczyć Kamerun - Węgry!
PS. sory za literówki, ale pisze to o 2:00 więc zrozumcie ;p

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pią 1:14, 31 Sie 2012, w całości zmieniany 1 raz
dida98
V.I.P
V.I.P

Posty: 942

PostWysłany: Pią 8:43, 31 Sie 2012

Kamerun 1-2 Węgry

7' Enoh wrzuca z rzutu rożnego, najwyżej wyskakuje Alex Song i strzela w okienko, nie do obrony dla bramkarza

24' Balazs Dzsudzsak mija dwóch rywali na skrzydle, wchodzi w pole karne, podaje do Rudolfa, a ten strzela od słupka

43' Dzsudzsak dośrodkowuje z rożnego, strzela Juhasz piłka odbija się od Kana-Biyk'a i myli bramkarza

Chcę zobaczyć mecz
Japonia - Czarnogóra

Ostatnio zmieniony przez dida98 dnia Pią 8:44, 31 Sie 2012, w całości zmieniany 2 razy
Limited

Dołączył: 01 Wrz 2011
Posty: 1852

PostWysłany: Pią 9:19, 31 Sie 2012

Czarnogóra 2:0 Japonia

65' Świetnie lewym skrzydłem ucieka Stevan Jovetić próbuje go zatrzymać wracający Keisuke Honda, ale fauluje go! Rzut wolny, wykonuje go Jovetić... świetne dośrodkowanie i bramka napastnika Dinama Zagrzeb Fatosa Beqiraja 1-0

87' Mirko Vucinic urywa się Nagatomo, wbiega w pole karne Japończyków podaje do Joveticia i ten bez problemów pokonuje Eiji Kwashimę 2-0

Chcę zobaczyć mecz: Wietnam - San Marino

Ostatnio zmieniony przez Limited dnia Pią 9:19, 31 Sie 2012, w całości zmieniany 1 raz
Ex.Animus

Posty: 1004

PostWysłany: Pią 11:39, 31 Sie 2012

Wietnam 4:0 San Marino

8' Cong Vinh Lê otzrymuje prostopadłą piłkę od Thanh Luong Pham. Mija 2 obrońców i strzela w prawy dolny narożnik. 1:0 do Azjatów.

27'(k) Cong Vinh Lê zostaje sfaulowany przez bramkarza San Marino. Sam poszkodowany wykonuje rzut karny. Strzela na 2:0

58' Rzut rożny. Tan Tai Lê wrzuca piłkę w pole karne, piłka trafia pod nogi Phuoc Tu Lê, który strzela 3 bramkę.

75' Van Bien Nguyen wrzuca piłke w pole karne. Ta ląduje pod nogami Dinh Tung Hoang, który zdobywa 4 bramkę.

Chcę zobaczyć mecz: Mauretania - Mongolia

Ostatnio zmieniony przez Bartek dnia Pią 19:13, 31 Sie 2012, w całości zmieniany 1 raz

1-2

6' Diminique Da Silva udanie egzekwuje rzut karny.

78' Tsetsenbaatar Darambayar strzela gola w lewy górny róg braki po pięknym rajdzie, w którym wyminął aż czterech afrykańskich piłkarzy.

90+2 ' Obrońca Odkhuu Selenge strzela głową po tym jak rzut rozny wykonywał Darambayar. Niesamowita końcówka meczu!.

Chce zobaczyc mecz:
Australia-Islandia

Ostatnio zmieniony przez Oforiquaye dnia Sob 10:19, 29 Gru 2012, w całości zmieniany 1 raz
helios98

Posty: 556

PostWysłany: Sob 12:35, 29 Gru 2012

2-0

32min - Paul Agostino główkuje po rzucie rożnym od Josip Skoko
77mn - Jason Čulina podaje do napastnika Paul Agostino który strzelił prawy dolnym rogu bramki tuż przy słupku