Strona glówna  •  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Galerie  •  Rejestracja  •   Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Posty: 1191

PostWysłany: Pią 17:06, 03 Maj 2013

<center>

<object width="560" height="315"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/RX2PUriCUOs?version=3&amp;hl=pl_PL"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/RX2PUriCUOs?version=3&amp;hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

Ostatnio zmieniony przez Zbyszek dnia Pią 17:17, 03 Maj 2013, w całości zmieniany 1 raz
Zbyszek

Posty: 1191

PostWysłany: Pią 17:38, 03 Maj 2013

<center>

3.05.2013 - Liege

Porażka Legii na Belgijskiej Ziemi

Na 1 Maja 2013 roku zaplanowano 1.Mecz III Rundy Kwalifikacji do Ligi Mistrzów pomiędzy Standardem Liege, a Legią Warszawa. Mecz zapowiadał się niezwykle emocjonująco. Od początku zaatakował Standard, co poskutkowało. Belgowie już w 5 minucie objęli prowadzenie po trafieniu Victora Ramosa. Mecz więc od początku obrał odpowiednie tempo. Oba zespoły starały się strzelić gola. Udało się to Legii w 30 minucie za sprawą Pablo Barrery. Jednak Legia nie cieszyła się długo z prowadzenia. Bramkę na 2 do 1 strzelił Axel Witsel. Belgowie utrzymali prowadzenie do przerwy. Kilka minut po przerwie wyrównującą bramkę zdobył Ludovic Obraniak. Obie drużyny chciały zdobyć zwycięską bramkę. W 72 minucie po świetnej akcji bramkę zdobył Tchite i to Belgowie prowadzili 3 do 2. Mecz zakończył się takim wynikiem. Jest to bardzo korzystny rezultat dla Wicemistrzów Polski. 2 Bramki na trudnym Belgijskim terenie z mocnym rywalem bardzo cieszą. Dla Oresta Lenczyka jest to jedyne pocieszenie przed rewanżem. Legii wystarczy wygrać 1 do 0. Miejmy nadzieję, że Polacy przejdą do decydującej rundy kwalifikacji.

Standard Liege 3-2 Legia Warszawa