Strona glówna  •  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Galerie  •  Rejestracja  •   Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Posty: 441

Skąd: Stargard Szcz.

PostWysłany: Pon 21:37, 12 Gru 2011

Serdecznie Zapraszam do czytania

Ostatnio zmieniony przez adi4567 dnia Pią 22:11, 23 Gru 2011, w całości zmieniany 2 razy
adi4567

Posty: 441

PostWysłany: Pią 19:25, 08 Cze 2012

Nowy(Stary)Trener Kolejarza Stróze!!

5 Czerwca zarzad Kolejarza Stróze oficjalnie ogłosił ze nowym trenerem Kolejarza Stróze został trener adi4567.Przypomnijmy że ten trener kiedyś trenował drużyne Kolejarza,tak więć wraca do klubu po 4 mięsięcznej przerwie.Coż miejmy nadzieje ze trener powróci do starej formy i poprowadzi zespół Kolejarz Stróze do Ekstraklasy.

adi4567

Posty: 441

PostWysłany: Nie 22:31, 10 Cze 2012

Porażka z Liderem I Ligi!!

Niestety to nie był zbyt udany początek powrotu adiego4567 do zespołu Kolejarza Stróze,jednak rywal też nie był wcale taki łatwy do pokonania.Ponieważ zespół podejmował lidera I Ligi Warte Poznań prowadzoną przez trenera bzyka95.Początek nie był najlepszy w wykonaniu Warty,jednak drużyna na przerwe schodziła z wynikiem 2:1 dla Warty.Po przerwie to jedna już było zdecydowane dyktando druzyny bzyka95.2 gole dorzucili jeszcze Victor Anichebe(zresztą 2 w tym meczu) oraz Ki-Song Yong.Rozmiary porażki mógł zmniejszyć Tomasz Nowak bo w 63 minucie mieli rzut karny,jednak go nie wykorzystał i mecz zakończył sie wynikiem 4:1 dla Warty Poznań.Zespół Warty utrzymał prowadzenie w tabeli ,natomiast Kolejarz Stróze bardziej sie przyblizył do tego by zostać wsród 4-ki najsłabszych zespołów.Cóz jeśli adi4567 chce zostać dłużej w zespole musi sie wziąść w garść.

Bartek

Posty: 8120

Skąd: Poland

PostWysłany: Wto 14:32, 12 Cze 2012

Klub Kolejarz Stróże dostaje 50 tys. za medialność w klubie.

Liczymy na dalsze pisanie gazetek.

adi4567

Posty: 441

PostWysłany: Pią 22:01, 15 Cze 2012

Wygrana Kolejarza z Sandencją i 1 wygrana pod wodzą adiego4567.

Trener Kolejarza adi4567 był bardzo przejęty tym meczem.Kolejarz vs Sandencja prowadzona przez trenera dzemika .Zastosował skład podobny do poprzedniego i chciał zastosować swoje słowa w których mówił ''Spróbuje 2 raz''.Początek niestety nie był udany w wykonaniu Kolejorza.w 7 minucie jeden z piłkarzy zfaulował w pou karnym i była ''11''.Niestety rzut karny został wykonany pomyślnie w drużynie Sandencji a autorem gola był Arkadiusz Aleksander.Do końca 1 połowy nic sie nie zmieniło i wynik do przerwy brzmiał 1:0 dla Sandencji.trener dzemik był zadowolony że piłkarze jego prowadzą po 1 połowie,a trener adi4567 zastosował zmiany w drużynie.I te zmiany sie opłaciły ponieważ w 2 połowie Kolejarz zaczął grać jak lider I Ligi(Warta Poznań,przegrana w poprzednim tygodniu 4:1).W 49 minucie Kolejarz niespodziewanie doprowadził do remisu a autorem wyrównującej bramki był Tomasz Nowak.20 minut pózniej Kolejarz strzelił niespodziewanie 2 bramke,a tą bramke strzelił były gracz Korony Kielce Maciej Korzym.Kolejarz dobił drużyne prowadzoną preze dzemika 3 i jak sie okazało ostatnią bramką.W 86 minucie gola na wynik 3:1 ustalił Cheikh Tidiane Niane.I tak sie zakończył mecz.3:1 wygrał Kolejarz i to było również 1 zwycięstwo dla trenera adiego4567 po powrocie.Dzięki temu zwycięstwu Kolejarz jest na 15 miejscu i traci tylko 1 punkt do Dolcana Ząbki żeby uciec od strefy spadkowej.Można tylko powiedzieć Gratulacje dla trenera!!!

NigeriaPL
Początkujący Trener

Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 28

PostWysłany: Nie 20:25, 02 Wrz 2012

Nowy trener , nowe nadzieje , jeden cel !

Dziś nowym trenerem Kolejarza Stróże został NigeriaPL. Trener ma za zadanie odmienić w klubie praktycznie wszystko. Cel , który zarząd wyznaczył nowemu trenerowi to utrzymanie w 1 lidze. Jest to zadanie arcytrudne , ponieważ za nami 25 z 34 kolejek a Kolejarz do drużyny z bezpiecznej strefy taci 6 pkt. Trener wierzy , że uda mu się zmotywować drużynę na tyle , że zaczną wygrywać.

NigeriaPL

Posty: 28

PostWysłany: Nie 19:28, 09 Wrz 2012

Bolesna porażka z Olimpią !

Piłkarze Kolejarza Stroże w meczu 26 kolejki 1 ligi polegli na własnym stadionie. Sromotny łomot sprawili im zawodnicy Olimpii z Grudziądza. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla gości. Tym samym trener NigeriaPL nie może uznać debiutu za udanego. Trener na konferencji prasowej powiedział jednak , że dzięki gigantycznym sponsorom po sezonie klub się wzmocni i będzie chciał po raz kolejny awansować do ekstraklasy.

Pierwsze minuty spotkania do lekka przewaga Kolejarza , lecz już po 15 minutach gry Olimpia prowadziła 1:0. Błąd stopera gosporadzy wykorzystał Niang , który przejął piłke i po dlugim rajdzie oddał świetny , mierzony strzał w prawy dolny róg.

Po przerwie mecz był dość nudny. Lekką przewagę miała Olipia i gdy już się wydawało , że mecz zakończy się wynikiem 1:0 nadeszły fatalne minuty dla gospodarzy. Najpierw w 87 minucie rzut karny na bramke zamienił Amanatidis. W drugiej minucie doliczonego czasu gry piłkarzy ze Stroży definitywnie dobił Robert Acquafresca. Piłkarz o włosko-polskich korzeniach wykorzystał świetne podanie w uliczkę i zamienił je na bramke.

W 27 kolejce Kolejarza Stroże czeka trudny wyjazd na mecz z Ruchem Radzionków. Mecz odbędzie się w środe 12 wrzesnia w godzinach wieczornych. Wszystkich fanów Kolejarza serdecznie zparaszamy na stadion.