ustawiła skład z 5 obrńcow
a skład ruchu wygląda tak:
]
A to skład Dolcanu na ma=ecz z Ruchem:

Ostatnio zmieniony przez angelika19 dnia Czw 20:36, 22 Lis 2012, w całości zmieniany 3 razy
angelika19

Posty: 599

PostWysłany: Nie 22:16, 25 Lis 2012

<center>Ruch Radzionków 0-1 Dolcan Ząbki

Wypowiedz trenera
To był dobry mecz obu drużyn jednak zwyciężył Dolcan.Napewno nie pomogła nam czerwona kartka dla Kosanovicia.

Wypowiedz Kosanovicia

Zrobiłem głubsstwo osłabiłem drużyne wnastępnym meczu

Wypowiedz zdobywcy jedynego golaEwrthona
ciesze sie ze zdoytej bramki jak i ze zwycięstwa nad głównym rywalem w walce o utrzymanie

Ostatnio zmieniony przez angelika19 dnia Nie 22:24, 25 Lis 2012, w całości zmieniany 1 raz

Milan Djurcic

Ostatnio zmieniony przez angelika19 dnia Sob 21:09, 08 Gru 2012, w całości zmieniany 2 razy
Legiedz
Początkujący Trener

Dołączył: 21 Lip 2012
Posty: 57

PostWysłany: Śro 22:46, 16 Sty 2013

Ruch Radzionków 2:2 Arka Gdynia - Tylko jeden punkt w Gdyni!

Dnia 16 Stycznia odbyła 17 Kolejka. Tym razem nasi piłkarze z Radzionkowa w następującym składzie:

7. Kautai

Już w 1 minucie prowadzenie Ruchowi dał Dawid Tavares! Przez następne 25 minut oglądaliśmy słabe próby zdobycia bramek przez obie drużyny, jednak w 26 minucie bramkę wyrównującą zdobył Omar Jarun. W 52 minucie bramkę na 2-1 dla Arki Gdynia zdobył Mirko Ivanovski. Humor trenera Legiedza był bardzo zburzony, po strasznie słabej gry obronnej podczas tego ataku przeciwnika. Na szczęście w 78 minucie ostanią bramkę w meczu która uratowała honor Radzionkowa strzelił Sebastian Olszar. Najlepszą ocene pomeczową z piłkarzy Ruchu otrzymał po raz kolejny z kolei Ryan Jack (7.4). Nagrodę za najlepszego zawodnika meczu otrzymał O. Jarun z Arki Gdynia.

Kamil Biliński w Ruchu Radzionków?
Istnieją pogłoski iż menadżer Ruchu Radzionków (Legiedz) jest w trakcie negocjacji z Podbeskidzie w celu nabycia piłkarza jakim jest 25-letni napastnik Kamil Biliński. Jak wypowiedział się Legiedz "Kamil byłby dla nasz przydatnym nabytkiem, zapewne zakleiłby dziurę jaka widnieje podczas rotacji napastników.". 25 latkiem interesuje się również Flota Świnoujście. Według plotek transferowych najwyższą aktualnie ofertą jest oferta Legiedza która wynosi 325.000 złotych. Istnieją również pogłoski, iż trener zainteresował się również niejakim Domagoj Pavicic'iem - 18 letnim Chorwatem.

Legiedz

Posty: 57

PostWysłany: Nie 19:06, 20 Sty 2013

Oficjalnie: Dla Legiedza okienko już zamknięte?!
Manager Legiedz oznajmił ostatnio, iż dla niego okienko w temacie wydawania pieniędzy, jest już zamknięte. Nasz redaktor udał się na rozmowę z nim aby podsumować obecne 'zakupy".
R - Redaktor
L - Legiedz

R: Witam pana!
L: Witam serdecznie.
R: Tak jak się umówiliśmy, przybyłem aby mógł pan podsumować obecne okienko transferowe, jest pan w stanie powiedzieć kilka słów na wstęp?
L: Cóż, jest to pierwsze okienko transferowe w mojej karierze i powiem szczerze, że jestem z niego całkiem zadowolony. Wiele rzeczy stoi jeszcze pod znakiem zapytania, ale przybyło do nas kilku doświadczonych graczy.
R: Zacznijmy może od pierwszego transferu, który najwyraźniej nie dojdzie już do skutku. Co z Kamilem Bilińskim?
L: Cóż, Podbeskidzie zażądało za niego sumy większej, niż miałem na niego odłożonej. Postanowiłem odpuścić sobie ten transfer.
R: Przejdźmy dalej. Para bramkarzy - Ivan Karadzhov (24)i Frank Lehmann (23), co może pan o nich powiedzieć?
L: Jestem przekonany, że obaj pokażą się z tej lepszej strony, z powodu której jej tu sprowadziłem. Sam Pietrzkiewicz nie miał ostatnio najlepszej formy, a musiałem znaleźć kogoś, kto mógłby zająć jego miejsce podczas tego okresu.
R: Dobrze, został nam jeszcze pomocnik Vladimir Tatarchuk (26) oraz Bogdan Muller (25) - napastnik.
L: Jestem bardzo zadowolony z tych zawodników. Szczególnie Bogdana. Nie spodziewałem się z początku, iż zawodnik dobry i doświadczony grający wcześniej w Karlsruher dołączy do naszej drużyny. Wszyscy zostaną sprawdzeni w najbliższym meczu.
R: Prawie bym zapomniał! Co z najbardziej doświadczonym zawodnikiem sprowadzonym przez pana do klubu? Roman Bednár (29) zapowiada się na ciekawe wzmocnienie, tym bardziej, iż ma na koncie gre w reprezentacji..
L: Tak, zdecydowanie dostanie on szanse jeszcze w tym sezonie. Nawet nie jedną.