Ruch Radzionków 3-0 Olimpia Elbląg (1-0)

-brak

Kontuzje:
-brak

Opis Meczu:
Ruch Radzionków kontrolował ten mecz od 1 minuty. Zacznę jedank od statystyk. Strzały zdominowane dal Rucha (15 Ruch 6 Elbląg). Posiadanie Piłki dla Radzionkowa (59% - 41%). 1 bramka padła w 23min. kiedy to M.Mak dostał piłke od Pawła Giela. Środkowy pomocnik Rucha zdecydowal sie uderzyć na bramkę Olimpi i... udało się. 2 bramka w 65min.' To popis Adama Giesa. Fenomenalny rajd po lewej stronie dograł piłke do M.Maka a on do pustej bramki dobił i było już 2-0. 3 Bramka padła 5 min póżniej, z rzutu rożnego dośrodkował Otwinowski a głową piłke umieścil Krzywicki. Wynik 3-0 sam mówi za przebieg tego meczu.

Bartek

Posty: 8120

PostWysłany: Sob 8:01, 12 Lis 2011

Flota Świnoujście 1-3 Termalica Bruk-Bet Nieciecza (1-1)

Opis Meczu:
Mecz ciekawy z dużą ilością strzałów na bramkę, (14 Flota, 16 Termalica). Posiadanie Piłki było na korzyść wicelidera 1 ligi (45% - 55%). Teraz jak padały bramki. 1 bramka padła w 19min' kiedy to Sarabia podał do Adu ten uderzył ale dobrze obronił Wesołowski, nikt jedank nie pokrył stojącego obok Soriano a on spokojnie dobił i było 0-1. Gospodarze jedank nie chcieli tak łatwo oddac meczu. W 35min' Chyła zagrał do Misana ten odegrał mu piłke, Środkowy pomocnik Floty strzelił bramke z 25 metrów. I było 1-1. Ten wynik utrzymał się do przerwy i pachniało niespodzianką. Jedank w 70min' z rzutu rożnego dośrodkował Pawlusiński a bramkę z głowy zdobył Askou. Na dodatek w 90min' sam na sam wyszedł Adu i spokojnie umieścił piłke w siatce. Obaj trenerzy mogą być zadowoleni z swoich drużyn bo to był ciekawy mecz. Flota - Termalica 1-3.

Opis Meczu:
W tym meczu zdecydowanym faworytem była Warta ale jak się później okazało tak nie było. W strzałach Dla Warty (12 Bogdanka 13 Warta). Posiadanie Piłki równo (50% - 50%). Zaczęlo się dla Warty fatalnie bo w 14min. w polu karnym Nakoulma został sfaulowany przez Jasińskiego, sędzia podyktował "11" a gracza Warty ukarał czerwoną kartką. Rzutu karnego nie wykorzystał Nikitović. Jednak co się odwlecze to nie uciecze bo w 43min' Mogakabe strzelił bramkę po tym jak dostał prostopadłe podanie od Jonathana. Sytuacja Warty źle wyglądała na 2 połowe. I tak było prtzez dłuższy okres gry nie mogli znależć sposobu na bramke aż w 86min' Niezawodny B.Bereszyński pięknym strzałem pokonał Wierzchowskiego. Warta uratowała remis ale i tak bzyk95 napewno nie będzie zadowolony z meczu.

Halt
V.I.P
V.I.P

Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 819

PostWysłany: Sob 13:25, 12 Lis 2011

Dolcan Ząbki 2-1 Sandencja Nowy Sącz (1-1)

Opis meczu:

Sandencja była w tym meczu lekkim faworytem co jednak nie okazało się trafnym stwierdzeniem. Dolcan sprawił miłą niespodziankę swoim kibicom. Posiadanie piłki zdecydowanie dla Sandencji (41% - 59%) co jednak nie odzwierciedliło wyniku meczu. W strzałach remis po 8. W strzałach celnych 4-3 dla Sandencji. W 40 minucie spotkania Eismann dostał wyśmienite podanie od kolegi z zespołu i był już sam na sam z bramkarzem (gol był tylko formalnością). Gdy wydawało się, że Sandencja zejdzie do szatni z prowadzeniem ładne dośrodkowanie z prawej strony "wykorzystał Frohlich" strzelając klatką piersiową bramkę do własnej siatki. Jedynym usprawiedliwieniem jest fakt, ze był popychany przez napastnika Dolcana. Jednym słowem "kompromitacja". W 62 minucie wynik ustalił Tataj, który główkując umieścił piłkę w bramce. Mecz ciekawy z niespodzianką. Trener Sandencji nie może być zadowolony ze swoich zawodników, a szczególnie z "Frohlicha". Dziękuję za uwagę. Raport składał halt7.

PostWysłany: Nie 13:19, 13 Lis 2011

Zawisza Bydgoszcz 2-0 Polonia Bytom (1-0)

Opis Meczu:
Mecz ciekawy z dużą ilościa sytuacji podbramkowych. Skuteczniejsza jednak dzisiaj okazała się Zawisza. Zacznę od Statystyk. W strzałach korzyść Zawiszy (13 Zawisza 10 Polonia). Posiadanie piłki także dla podopiecznych Pujana (55% - 45%). Bramki padały w następujący sposób. 1 bramka w 30min' kiedy do Błąd dograł prostopadłą piłke do Imeha a ten pokonał Kiełpina. Natomist w 71min' rezerwowy Zawiszy Rafał Leśniewski strzelił głową swojego pierwszego gola w tym sezonie. Dośrodkowywał Błąd, który tym samym zaliczył swoją 2 asystę dziś. Najlepszą okazję Polonia miała w 17min. keidy to z rzutu wolnego uderzył Tiodorović ale czupkami palców na róg wybił piłkę Witan. Zawisza 2 Polonia 0

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum T-Mobile Ekstraklasa Manager Sezon 4 "2014/2015" Strona Główna -> Wyniki / Wyniki 1 Ligi 2011/2012 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)