Pogoń Szczecin 1-1 Zawisza Bydgoszcz (0-1)

-brak

Kontuzje:
-brak

Opis Meczu:
Mecz był bardzo wyrównany obie ekipy chciały za wszelką cenę wygrać by zbliżyć się do Warty która ostatnoi ma kłopoty kadrowe. W strzałach minimalnie lepszi goście (13 Pogoń, 14 Zawisza). Posiadanie Piłki na korzyść Pogoni (52% - 48%). 1 bramka padła w 43min' kiedy to Ekwueme podał do Salomona a ten z 20 metrów zaskoczył Fabiniaka. Było 0-1 i to Zawisza schodziła do szatni jaka zwycięzca pierwszej połowy. Wyrównującą bramkę zdobył w 71min' Klatt kiedy to strzałem z główki pokonał bramkarza gości asystę zaliczył Pietruszka. W 82min' ładnym strzałem z daleka popisał się Mandrysz ale fenomenalnie obronił Witan. Bramkarz Zawiszy w ostatnich meczach jest w rewelacyjnej formie. Po tym meczu nie wiem czy trenerzy będą zadowolny z wyniku.

Opis Meczu:
Mecz w pierwszej połowie był prowadzony przez jedną drużynę Piast. Natomiast w grugiej połowie przeważała Bogdanka, ale to piast wykorzystał swoją przewagę w 100%. W strzałach było porówno (11 Piast, 11 Bogdanka). Posiadanie piłki na korzyść zawodników z Łęcznej (47% - 53%). Bramki dla Gliwiczan padały następująco: W 17min. Cicman podał do Jurado a ten lekko strzelił na bramkę ale błąd popełnił Wierzchowski i było 1-0 dla Piasta. W 24min' Jurado Świetnie wykorzystał prostopadłe podanie od Zganiacza i poraz 2 pokonał bramkarza gości. W drugiej połowie w 51min; tuz przed polem karnym faulowany był Pesir a sedzia pokazał Klepczyńskiemu czerwoną kartke. Osłabiany Piast grał słabo a podopieczni pawelj0357 atakowalii z każdej minuty coraz mocniej. Nie udało im się jednak strzelić bramki i mecz zakończył się zwycięstwem Piasta 2-0. Bohaterem meczu został Jurado.

Strzały celne: 0-0

------------------------------------------------------------------------------------

PostWysłany: Śro 15:33, 16 Lis 2011

Sandecja Nowy Sącz 4-1 Kolejarz Stróże (2-0)

Opis Meczu:
Jak sam wynik wskazuje był to jednostronny pojedynek. Sandecja w każdych statystykach była lepsza ok Kolejarza. Prowadzeni przez klosa gracze spokojnie prowadzili grę. W strzałach (15 Sandecja, 8 Kolejarz). Posiadanie piłki na korzyść zespołu z Nowego Sączu (61% - 39%). 1 bramka padła w 19min' kiedy to jeden z najskuteczniejszych strzelców 1 ligi Aleksander wyszedł sam na sam z Grybosem. Ten nie zmarnował tego i strzelił swojego 16 gola w sezonie. Kolejna bramka padła w 36min' kiedy to akcję rozpoczął Gawęcki, podał do Trochima a ten uderzył na bramkę bramkarza gości, piłka zerwała "pajęczyne" i było już 2-0. W drugiej połowie od samego początku zaczeli atakować Stróżanie i udało im się strzelić kontaktową bramkę. Gryzlak podał do Mężyka a ten zdryblował obronę Sandecji i strzelił bramkę. Jednak 5min' poźniej Eismann strzałem z głowki zdobył 3 bramkę dla swojego zespołu. Asystował Djurić. Ostatniego gola w 80min' strzelił Aleksnader, który pewnie wykonał karnego. Trener Domin bedzie chyba musiał zmienić taktykę bo po zmianie trenera Kolejarz gra słabo.....

Bartek

Posty: 8120

PostWysłany: Śro 15:47, 16 Lis 2011

Olimpia Elbląg 1-2 Flota Świnoujście (1-2)

Opis Meczu:
Mecz był zaskakująco wyrównany, każdy myślał, że Flota spokojnie wygra ten mecz ale tak nie było. Gospodarze po tym jak mają nowego trenera (Michał) grali lepiej niż kiedyś, widać, że nowe ustawienie sprzyja graczom z Elbląga. W strzałach (10 Elbląg, 12 Flota). Posiadanie piłki równo (50% - 50%). Pierwszego gola zdobyli gospodarze kiedy to w 8min' Koczon wykorzystał płaskie dośrodkowanie Pietronia. W tym momencie zapowiadało się na wielką sensację. Jednak w 16min' Napastnik Floty Nnamani wykorzystał sytuację sam na sam. Pierw strzelił po ziemi, ładnie wybronił Stodoła lecz dobił już pewnie i było 1-1. W 29min' bramkę zdobył środkowy obrońca gości Udarević kiedy to z rzutu rożnego dorzucał Tomasik, Flota miała jeszcze potem wiele dogodnych sytuacji ale albo strzelali w poprzeczkę tak jak Chi Fon albo fenomenalnie bronił Stodoła. Mecz jednak wygrali zawodnicy Mersela i nie sa juz w strefie spadkowej.

Opis Meczu:
Mecz był wyrównany do 65min'. Ostatnie 25min' Górnik grał bardzo słabo a Arka to wykorzystała. W strzałach na korzyść zespołu z Gdyni (14 Arka, 10 Górnik). Posiadanie piłki także na korzyść podopiecznych Dragona97 (57% - 43%). Bramki padały następująco: W 73min' Kasparkiewicz wrzócił w pole karne, do piłki wyskoczył Szymański ale jej nie trafił, fatalny błąd bramkarza wykorzystał Arifović. Piłkarze Górnika byli bardzo zmęczeni, W 85min' ładnym strzałem z daleka popisał się Niedziela i było raczej po meczu. W 90+1min' sam na sam miał Arifović ale Szymański zrehabilitował się za ten błąd z 73min'. Arka 2 Górnik 0.

Halt
V.I.P
V.I.P

Posty: 819

PostWysłany: Śro 19:37, 16 Lis 2011

Termalica Bruk - Bet Nieciecza 1-0 Dolcan Ząbki (1-0)

Strzały celne: 5-1

Olimpia Grudziądz 0-0 Ruch Radzionków (0-0)

Strzały: 3-0

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum T-Mobile Ekstraklasa Manager Sezon 4 "2014/2015" Strona Główna -> Wyniki / Wyniki 1 Ligi 2011/2012 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)