Mróz(Górnik)

Kontuzje:
-brak

Opis Meczu:
Mecz był bardzo wyrównany, ale nie ma co się dziwić bo obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli. Zarówno trenerowi zakowi jaki i nicko potrzebne było zwycięstwo. W strzałach na korzyść Rucha (11 Górnik, 12 Ruch). Posiadanie piłki dla Polkowiczan (51% - 49%). Prowadzenie w tym meczu objeli goście po tym jak fenomenalnie z rzutu wolnego przymieżył Mateusz Mak. Do przerwy bramki już nie padły ale w słupek strzelił pomonik Rucha, Piotr Rocki. Na 2 połowę piłkarze Górnika wyszli bardziej zmotywowani i juz w 57min' Piatkowski wyszedł sam na sam z Adamkiem i spokojnie umieścił piłkę w siatce. Natomiast w 72min' Janus podał do Bancewicza a ten pięknym strzałem z daleka umieścił piłkę w siatce. W 90+1 czerwoną kartą ukarany został Mróz ale i tak Górnik zdobył bardzo cenne 3pkt.

Bartek

Posty: 8120

PostWysłany: Sob 11:03, 19 Lis 2011

Flota Świnoujście 3-0 Olimpia Grudziądz (1-0)

Opis Meczu:
Flota przeważała w każdym fragmencie meczu. Byli lepszi kondycyjnie i mieli lepsza skuteczność. W niektórych fragmentach meczu Olimpia próbowała zagrozić bramce Wesołowskiego ale bez skutku. W strzałch dominowali Gospodarze (16 Flota, 8 Olimpia). Posiadanie piłki także na korzyść Floty (58% - 42%). 1 Bramka padła w 12min' kiedy to Misan zdryblował obronę gości i mocnym strzałem pokonał Osieckiego. Kolejna bramka padła w 2 połowie kiedy to w 61min' faulowany przez Copika w polu karnym został Chi Fon. Do "Jedenastki" podszedł Nnamani i nie zawiódł. Spokojnie strzalił w lewy róg bramki i było 2-0. Gości w 74min' dobił po raz drugi Nnamani kiedy to wyszedł sam na sam. Znów pewnie pokonał Osickiego i było już 3-0. Asystę zaliczył Tomasik. Najlepszą okazję gracze Olimpii mieli w 43min' Dziedzic wyszedł sam na sam z Wesołowskim ale bramkarz z Świnołuścia fenomenalnie obronił. Podopieczni Mersela wygrali 2 mecz z rzędu i opuścili strefę spadkową.

Bartek

Posty: 8120

PostWysłany: Sob 11:18, 19 Lis 2011

Bogdanka Łęczna 1-0 Sandecja Nowy Sącz (0-0)

Opis Meczu:
Mecz był bardzo wyrównany, wszystkie statysytki były bardzo równe ale to zawodnicy z Łęcznej strzelili tą jedyną bramkę. W strzałach porówno (9 Bogdanka, 9 Sandecja). Posiadanie piłki na korzyść Sandecji (49% - 51%). W 7min' spotkania Aleksander zmarnował sytuację sam na sam po tym jak wyśmienite podanie dostał od Eismanna. W 24min' znów Napastnik Sancecji zmarnował setke kiedy dostał fenomenalne dośrodkowanie od Janica ale nie kryty Aleksnader trafił głową w poprzeczkę, widać, że to nie był mecz króla strzelców 1 ligi. W 65min' pierwszą groźniejszą akcję mieli podopieczni pawelj0357, kiedy to Luczak pięknym strzałem z 20 metrów trafił w słupek. W 81min' sam na sam miał Nildo ale fenomenalnie obronił Kozioł. W 86min' padła pierwsza a jak się później okazało jedyna bramka. Gracze z Bogdanki zrobili piękna akcję, Nikitović podał do Nakuolma tez okiwał Dymkowskiego podał do Nildo a ten trafił do pustej bramki. Kibice z Bogdanki zaczeli świętować a trener zaczął tańczyć. Bogdanka 1 Sandecja 0.

Opis Meczu:
W pierwszej połowie zdecydowanie przeważała ekipa z Szczecina. Wykorzystała tą przewagę w 100% i strzelili 2 gole. W drugiej połowie gra się wyrównała. W strzałach na korzyść Pogoni (10 Wisła 12 Pogoń). Posiadanie piłki także na korzyść podopiecznych Karolka2 (41% - 59%). 1 bramka padła w 27min' kiedy to Akahoshi zdecydował się uderzyć z 30 metrów, piłkę przed siebie wybił Skrzyński a nie kryjący przez nikogo Klatt spokojnie dobił do bramki. Tuż przed przerwą w 45+1 fenomenalne prostopadłe padanie dostał od Kolendowicza, Klatt i pewnie po raz 2 pokonał bramkarza Wisły. W 65min' Napastnik Pogoni mógł strzelić hat-ricka ale trafił w poprzeczkę. W 82min' Zagurskas zdobył bramkę kontaktową, strzalił zza pola karnego i Fabiniak nie miał szans. Wisła do końca atakowała ale nie zdołała strzelić bramki. Pogoń wygrała i jest już blisko Warty, która jutro rozegra swój mecz.

PostWysłany: Nie 8:19, 20 Lis 2011

Kolejarz Stróże 1-3 Termalica Nieciecza (1-1)

Opis meczu:

W tym meczu zdecydowanie przeważała drużyna Thiago, o czym świadczy pos. piłki 61% do 49%. Strzały też na korzyść Termalicy 8-3. 1 bramka padła w 15 minucie, kiedy to Digao po rzucie rożnym przeciwnej drużyny głową umieścił piłkę we własnej bramce. Do wyrównania doprowadził Adu kiedy po wyśmienitym podaniu w uliczkę wykończył akcję sam na sam z bramkarzem. Do przerwy było 1-1. Drużyna Kolejarza nie chciała odkładać broni. Spokojnie sobie podając przez linię obrony nie zauważyli rozpędzonego Soriano, który przejął piłkę, a dalej to już nie muszę opowiadać;p. W 50 min. po uderzeniu jednego z zawodników Kolejarza piłka odbiła się od poprzeczki bramki Termalicy. Wynik jednak ustalił Adu, który w 79' mocno uderzył z 30 metrów i trafił w samo okienko. Myślę, że Thiago może być zadowolony ze swoich zawodników.

Bartek

Posty: 8120

PostWysłany: Nie 14:32, 20 Lis 2011

Zawisza Bydgoszcz 2-0 Warta Poznań (1-0)

Opis Meczu:
Warta była faworytem ale z boiska zchodzili jako przegrani, ten mecz zagrali dobrze, ale to co dziś zaprezentowali Bydgoszczanie to po prostu...... nie do się powiedzieć. Zagrali zdecydowanie najlepszy mecz w sezonie i sprawili niespodziankę. W strzałach na korzyść podopiecznych Pujana (13 Zawisza, 10 Warta). Posiadanie piłki równo (50% - 50%). W 19min' pierwsza groźniejszą akcję przeprowadzili gospodarze ale Adi nie wykorzystał sytuacji sam na sam. W 30min' Ekwueme podał do Marjanovica a ten z 30 metrów pokonał Radlińskiego, była to chyba najładniejsza bramka tej kolejki. W 44min' Bartek Bereszyński strzelił zza pola karnego ale piłka trafiła w słupek, piłke próbował dobijać Riess ale został zablokowany. W 54min' zrobiło się zamieszanie w polu karnym nagle sędzia podyktował rzut karny po zagraniu reką przez Otuszewskiego. Było bardzo źle dla Warty bo do "11" podszedł Benjamin Imeh, który bardzo żadko się myli, tym razem też się nie pomylił i było 2-0 dla Zawiszy. Warta próbowała jeszcze atakować ale 100% sytuacje marnowali Ujek i Magdziarz. W 83min' drugą żółtą kartkę w tym meczu obejrzał Paweł Oleksy i musiał zejść z boiska, podopieczni bzyka95 jeszcze bardziej zaatakowali bramkę Witana ale zabrakło już czasu na strzelenie chociaż jednej bramki. Sensacja stała się faktem i Zawisza pokonała wicelidera 2-0.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum T-Mobile Ekstraklasa Manager Sezon 4 "2014/2015" Strona Główna -> Wyniki / Wyniki 1 Ligi 2011/2012 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)