Strona glówna  •  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Galerie  •  Rejestracja  •   Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
Zawodowy Trener

Dołączył: 29 Mar 2012
Posty: 114

PostWysłany: Nie 20:02, 01 Kwi 2012

Na początek mecz Ruch Radzionków - Flota Świnoujście. Cała Piłkarska Polska wie, że Flota była faworytem do zwycięstwa nie tylko meczu, ale i całej I ligi.

Trener wielkidym123 powiedział na pomeczowej konferencji prasowej, że celem Floty jest awans do Ekstraklasy. Mecz co prawda zaczął się od ataków Ruchu, jednak w 18 minucie Marcin Robak strzelił gola na 1-0 i to Flota cieszyła się z prowadzenia. Ruch atakował, miał przewagę w posiadaniu piłki, ale nie potrafili wykończyć swoich akcji. W drugiej połowie mocno ruszyła Flota. Po kontrze było już 2-0, ponownie trafił Marcin Robak. Kilka minut później fatalnej kontuzji nabawił się Billy Clifford przez co będzie pauzować przez 5 kolejek. Reszta meczu była nudna. Ruch 0 - 2 Flota.

W kolejnym meczu Pogoni Szczecin z Olimpią Elbląg padł wynik 3-0 dla Pogoni... Powód - Walkower, brak pieniędzy na rozegranie meczu w Elblągu, mamy nadzieje, że klub się jakoś podniesie.

W kolejnym meczu Olimpia Grudziądz podejmowała Bogdanke Łęczna, mecz był na wysokim poziomie, wielu ekspertów mówi nawet o poziomie ekstraklasowym. Szybki mecz, w 22 minucie Kiełb podał do Nakoulmy, a ten przelobował bramkarza Olimpii. 12 minut później było już 2-0 kolejne podanie Kiełba i bramkę strzela Kosecki.

.

Kolejne spotkanie - kolejne emocje, pierwsza kolejka zawitała do Polkowic. W pierwszej połowie goście z Katowic mieli dużo szans, jednak żadnej nie wykorzystali. A nie od dziś wiadomo, że nie wykorzystane sytuacje się mszczą, w 35 minucie bramkę dla Górnika zdobył Genkov, wspaniała akcja - 3 minuty później było już 2-0 tym razem do siatki trafił Otten. Druga połowa to już gra tylko drużyny z Polkowic, jednak mecz zakończył się wynikiem 2-0.

W ostatnim spotkaniu pierwszej kolejki Dolcan Ząbki po zaciętym meczu pokonał Polonie Bytom 2-1, trener wojtek powiedział na konferencji prasowej, że ten wynik to wstyd dla klubu i, że takiego debiutu się nie spodziewał, natomiast trener pitak36 był zachwycony grą swojego zespołu, w pierwszej połowie po akcji Zendena do bramki trafił Sultes i było 1-0 dla Polonii Bytom, jednak Dolcan miał w rękawie asa - Nonde, który w tym meczu grał jak z nut, najpierw podał do Tataja a ten trafił na 1-1 a potem do Kosiorowskiego i było 2-1. Dolcan 2 - 1 Polonia.

Ostatnio zmieniony przez wojtek dnia Nie 20:03, 01 Kwi 2012, w całości zmieniany 1 raz