Strona glówna  •  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Galerie  •  Rejestracja  •   Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Dołączył: 21 Maj 2012
Posty: 774

PostWysłany: Sob 14:00, 18 Sie 2012

Piast Gliwice zagra o Puchar Krakowa!

Piast Gliwce zagra w turnieju o Puchar Burmistzra Krakowa poniwomował wczoraj tygodnikk krakowski.Poza Piastem w turnieju wystaią:Wisła Kraków(Gosporzarz)Śląsk Wrocław,Termalicas Nieciecza,Olimpia Grudziądz,Polonia Warszawa,GKS Bełchatów,Zawiszza Bydgoszcz i Piast Gliwice.Te drużyny zostały podzielone na dwie grupy po 4 drużyny Piast Gliwice znalazł sie w grupie drugiej a oto grupa pierwsza:

3 miejsce: 100 tyś

Pierwsza kolejka pierwszej grupy odbędzie się 20 sierpnia a pierwsza kolejka drugiej grupy 21 sierpnia Piasta w pierwszej kolejce zagra z GKS-em Bełchatów.Jest to dobra możliwość na sprawdzenie składów na lige.
[/b]

Gicol

Posty: 774

PostWysłany: Sob 14:10, 18 Sie 2012

Marcin Kikut na celowniku Piasta Gliwce!!!

Władze klubu Piasta Gliwice złożyły dzisiaj oferte Termalice Niecieczy oferte za Marcina Kikuta wstena oferta to Tomasz Podgórski + 600 tyś do Termalici a do Piasta Marcin Kikutczekamy na odpowiedź Termalici.na 99 procent do Piasta z Jagieloni Białystok przyjdzie Saidi Ntibazonkiza za 1,5 mln jest to dobra wiadomośc dla wszystkich fanatyków Piasta.Kolejna dobra wiadomość to wykypienie Osmana Chaveza z Legii Warszawaktóry przebywa w Gliwicach na wyporzyczeniu cena kupna za Osmana wynosi 2,1 mln.To na tyle wiadomości o transferach o sprawcach negocjacji z Termalicą poinformujwmy w najbliższych dniach.

Gicol

Posty: 774

PostWysłany: Sob 15:26, 18 Sie 2012

Oficjalnie potwierdzone Marcin Kikut w Piaście Gliwice

Oficjalnie potwierdzone Marcin Kikut zagra dla Piasta Gliwice informuje trener Piasta.Wstępna cena do negocjacji wynosiła 600 tyś plus Tomasz Podgórski jednak trener Temralici żadał 1,5 mln euro trener nie wachał się ani chwili i przyjął tą cene.Za kilka minut trener Thiago zaproponował sprzedaż Rubena Rochini i Jordi Amata którzy są wyporzyczeni do końca sezonu do Zagłębia Lubin. Trener po namysłach zgodził się cena za Rubena I Jordiego wynosi 4 mln za obu więc Piast zapłaci Termalice 5,5 mln za Rubena Rochinie Jordiego Amata i Marcina Kikuta.!

Ostatnio zmieniony przez Gicol dnia Wto 14:26, 28 Sie 2012, w całości zmieniany 2 razy
Gicol

Posty: 774

PostWysłany: Nie 14:30, 26 Sie 2012

Wymiany transferowe z Zawiszą Bydgoszcz

Piast Gliwice szaleje na rynku transferowym zmany nazwiska kolejnych zawodników którzy od następnego sezonu zagrają w barwach Piasta Gliwice.Od kliku dni wiadomo że w Piaście zagrają Marcin Kikut, Ruben Rochinia i Jordi Amat którzy przyjdą z Termalici, a dziś Gicol powiedziałże dojdzie do wymiany na lini Piast Gliwice-Zawisza Bydgoszcz wieć do Piasta dojdzie doświadczony lewy obrońca który grał między innymi w Lechu Poznań mowa o Emilio Izaguiire i Napastnik Vahan Gevorgyan i 300 tyś a zaś do Zawiszy powędrują Pavel Cicman Tomasz Bzdęga Pavel Vrana Ruben Jurado i Frantisek Metelka.Po za tym do Piasta dojdzie Tom prawy pomocnik Wisły Kraków Piast zaplaci za niego aż 2,2 mln.To na tyle w tym wydaniu naszej gazetu do zobaczenia w następnym wydaniu.

Ostatnio zmieniony przez Gicol dnia Nie 14:32, 26 Sie 2012, w całości zmieniany 1 raz
Gicol

Posty: 774

PostWysłany: Wto 21:17, 28 Sie 2012

Zmiana nazwy serwisu Piasta Gliwice!

Dnia 28 sierpnia oficjalnie strona klubowa Piasta Gliwice zmieniła swoją nazwe od dziś nasz serwis nazywać się bedzie [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez Gicol dnia Wto 21:18, 28 Sie 2012, w całości zmieniany 1 raz
Gicol

Posty: 774

PostWysłany: Czw 21:33, 30 Sie 2012

Porażka 1-2 z Podbeskidziem!!!

W 24 kolejce Piast Gliwice zagrał mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała.Piast nie ma już szans na awans do Ekstraklasy ale cały czas walczy o jak najwyższe miejsce w tabeli.W tym meczu nie było zdecydowanego faworyta.Jednak boisko pokazało że Podbeskidzie grało lepiej i wygrało to spotkanie.Gola dla Piasta strzelił James Wesołowski remis Piast stracił w 87 minucie.W następnej kolejce zagramy z GKS Katowice liczymy na przełamanie.

Gicol

Posty: 774

PostWysłany: Pią 13:11, 07 Wrz 2012

Piast zagra w Półfinale o Puchar Krakowa

Dobre wiadomości docierają do Gliwic.Miejscowy Piast Gliwice zagra w półfinale o Puchar Burmistrza Krakowa.W grupie Piast miał ciężkich rywali GKS Bełchatów,Śląsk Wrocław i Termalica Nieciecza w pierwszym meczu Piast miał zagrać z GKS-em Bełchatów ale GKS nie wystawił składu.W drugiej kolejce Piast zmierzył się z Termalicą Niecziecza Piast prowadził do 89 minuty lecz po błędzie naszej obrony Termalica wyrównała.W trzeciej kolejce Piast miał zagrać ze Śląskiem lecz tak jak w przypadku GKS-u
Śląsk nie wystawił składu.Piast wygrał grupe z 7 punktami tak samo jak Termalica.W półfinale Piast zmierzy się z Zawiszą Bydgoszcz lub Polonią Warszawa.Liczymy na finał.

Bartek

Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 8120

Skąd: Poland

PostWysłany: Czw 16:44, 13 Wrz 2012

Klub Piast Gliwice dostaje 250.000 tys. za medialność w klubie !

Liczymy na dalsze pisanie gazetek !

Gicol

Posty: 774

PostWysłany: Pon 17:24, 17 Wrz 2012

Fabián Estoyanoff łączony z Piastem!

Urugwajski pomocnik Fabian Estoyanoff najprawdopodobnie w najbliższym okienku przeniesie się do Piasta w tej chwili Fabian jest na wyporzyczeniu w Arce Gdynia a jaego należyty klub to Olimpia Grudziądz.Piast ma zapłacić Olimpi 1,5 mln.Po za Estoyanoffem do Piasta przywędrują zawodnicy Termalici Marcin Kikut za 1,5 mln Ruben Rochinia za 2 mln i Jordi Amat za 2 mln.

Ostatnio zmieniony przez Gicol dnia Pon 17:25, 17 Wrz 2012, w całości zmieniany 1 raz
Gicol

Posty: 774

PostWysłany: Śro 20:23, 19 Wrz 2012

Ruch Radzionków 1:4 Piast Gliwice

W 29 kolejce Piast Gliwice wybrał się na mecz do Radzionkowa gdzie podejmował miejscowych Ruch.Przed tym meczem Piast zajmował 8 miejsce z szansą na awans na miejsce 6.I od początku zaatakował Piast.Już w 17 minucie bramkarza Ruchu pokonał Bradley Wright-Philps.W 27 minucie Ruch niespodziewanie wyrównał lecz cztery minuty później swoją drugą bramke w tym meczu strzelił Bradley Wright-Philps.Do przerwy wynik nie uległ zmian lecz 3 bramke dla Piasta strzelił środkowy obrońca Paweł Magdoń.W końcówce meczu gola strzelił Mariusz Ujek.Po tym zwycięstwie Piast awansował na 6 miejsce w tabeli.Oto co powiedział Gicol po tym meczu.

-Cieszy mnie zwycięstwo 1-4 , świetny mecz zagrał Bradley ogólnie cała drużyna zagrała fantastycznie , lecz w nastęnej kolejce zagramy z Olimpia Grudziądz a kontuzji nabawił się Ivan Bandlovski i na zagra do końca października.

Gicol

Posty: 774

PostWysłany: Sob 14:01, 22 Wrz 2012

Olimpia Grudziądz pokonana!

Piast Gliwice pokonał wicelidera 1 ligi Olimpie Grudziądz.Mecz lepiej zaczeli Gliwiczanie bo już w 13 minucie bramkarza Olimpi pokonał były zawodnik Olimpi Jason Koumas.Druga bramka dla Piasta padła w 40 minucie strzelcem bramki był Goran Lovre czyli kolejny były zawodnik Olimpi.Wynik do przerwy 2-0 dla Piasta.Po przerwie zaatakowała Olimpia i przyniosło to skutek w 56 minucie bramke strzelił Mamadou Niang ale dwie minuty później bramke strzelił Sebastian Tyrała czyli już 3 były zawodnik Olimpi.W 71 minucie bramke dla Olimpi strzelił Ebi Smolarek były zawodnik Piasta.Do 84 minuty było 3-2 dla Piasta ale w polu karnym Paweł Magdoń faulował Mamadou Nianga i sam poszkodowany strzelił na 3-3.Sędzia do końca meczu doliczył 4 minuty w 2 minucie czasu doliczonego gola strzelił Sebastian Tyrała.Mecz zakończył się wynikiem 4-3 dla Piasta.Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyniku.Lecz kontuzji w tym meczu nabawił się Marek Sokołowski.

Gicol

Posty: 774

PostWysłany: Czw 20:23, 27 Wrz 2012

Sandencja pokonana!

W 31 kolejce Piast Gliwice udał się na mecz do Nowego Sącza gdzie zmierzył się z miejscową Sandencją.Mecz ułożył się bardzo dobrze dla Piasta bo wciągu 13 minut Vladimir Dyadyun strzelił hattrica wiec było już niemal pewne ,że Piast ten mecz wygra lecz przed przerwą Sandencja strzeliła bramke na 1-3.W drugiej połowie zaatkowałą Sandencja co przyniosło skutek w 54 minucie było już tylko 2-3 lecz w 64 minucie kibiców uspokoił nizawodny Bradley Wright-Philps.Piast wygrał to spotkanie 2-4.Po tym meczu Piast zajmuje 6 miejsce w tabeli i ma tyle samo punktów co 5 Cracovia z którą zmierzymy się w 32 kolejce.Piast czeka jeszcze 3 trzy mecze z Cracovia w 33 kolejce z Polonią Bytom a w ostatniej kolejce sezonu zagramy z Olimpią Elbląg.Jeszcze jedna dobra informacja do Piasta dołączy 4 zawodnik Termalici Niecziecz Piotr Ceglarz Piast zapłaci Termalice za Piotrka 1,7 mln.

Gicol

Posty: 774

PostWysłany: Śro 18:08, 03 Paź 2012

Polonia Bytom gorsza od Piasta Gliwice

Piast Gliwice wygrał w 33 kolejce z Polnią Bytom.Mecz w pierwszej połowie był bardzo nudny lecz w drugiej połowie obie drużyny się obudziły efekt gol w 51 dla Piasta co ciekawe gola nie strzelił zawodnik Piasta tylko Polonii autorem bramki samobójczej był Michał Misiewicz w 63 minucie bramke wyruwująca strzelił Adrian Pietrowski.I gdy wydawało się ,że mecz zakończy się remisem jednak w 88 minucie bramkarza Poloni pokonał Wojciech Kędziora.6 października Piast zagra ostatni mecz w tym sezonie z Olimpią Elbląg.Piast w tej chwili jest na 5 miejscu i traci 3 punkty do czwartego Podbeskidza mamy nadzieję że Piast wygra w 34 kolejce.

Gicol

Posty: 774

PostWysłany: Pon 12:46, 08 Paź 2012

5 Miejsce Piasta w sezonie 2012/13.

Witamy w ostatnim numerze gazetki Piasta w tym sezonie.Oto co pojawi się dzisiejszym wydaniu:

1.Podsumowanie ostatniego meczu sezonu z Olimpią Elbląg
2.Podsumowanie sezonu
3.Plany transferowe
4.Wywiad z trenerem

1.Podsumowanie ostatniego meczu sezonu z Olimpią Elbląg.

W ostatniej kolejce 1 ligi Piast Gliwice wybrał się do Elbląga na mecz z Olimpią.Przed tą kolejką Piast miał szanse przeskoczyć w tabeli Podbeskidzie Bielsko-Biała ale były dwa warunki Podbeskidze musiało przegrać z Pogonią Szczecin a Piast musiał wygrać z Olimpią Elbląg.Podbeskidze grało 1 dzień wcześniej niż Piast i niestety Podbeskidze rozbiło Pogoń 3-0.Piast do meczu z Olimpią podszedł na luzie Piast miał wielką przewage od początku tego meczu jedank ,że Piast gola strzełił dopiero w 69 minucie autorstwa Marka Sokołowskiego.Mecz zakończył się wynikiem 0-1 dla Piasta.Piast przeważał w tym meczu Piast oddał 19 strzałów przy 6 Olimpi.Więc ostatni mecz sezonu Piast wygrał dziękujemy chłopakom za gre.

2.Podsumowanie sezonu.

Do 9 kolejki Piast trenował GKP.Pod jego wodzą Piast grał w kratke raz wygrywał raz przegrwał.Jednak zarząd się zdenerwował ponieważ GKP nie podał składu i Piast przegrał walkowerem i nowym trenerem Piasta został Gicol jednak za jego wodzą Piast grał tak samo jak za kadenci GKP.Przyszło okienko transferowe Gicol zaprzyjaźnił się z trenerem Olimpi Grudziądz Ex.Animusem i Gicol ściągnął kilku zawodnikiów z Olimpi Grudziądz.Po tych transferach Piast grał wyśmienicie wygrywał wszystko ale przyszedł mecz Bogdanką Piast przegrał 1-0 potem porażka 1-2 z Podbeskidziem i remis z GKS-em Katowice 2-2.Potem Piast już wygrywał wszystko efekt piąte miesjce na koniec sezonu.Największe sukcesy Piasta w tym sezonie to:2 miejsce w Pucharze Burmistrza Krakowa,Zwycięstwo 5-2 z Wartą i wygrana 3-4 z Olimpią Grdudziądz.Mamy nadzieję , że Piast awansuje w następnym sezonie do E-klasy.