Strona glówna  •  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Galerie  •  Rejestracja  •   Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Dołączył: 21 Maj 2012
Posty: 774

PostWysłany: Pią 14:59, 25 Maj 2012

Gazeta

Ostatnio zmieniony przez Gicol dnia Wto 21:07, 28 Sie 2012, w całości zmieniany 3 razy
Gicol

Posty: 774

PostWysłany: Czw 15:20, 14 Cze 2012

1 numer gazetki ,,Świat Piasta''
A wtym numerze
Podsumowanie występów naszej drużyny w 3 ostatnich meczach

Nasza drużyna pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera rozegala z drużyną Pogoni Szczecin.Niestety ten mecz zakończył się wynikiem 5-3 dla Pogoni.Bramki dla naszej drużyny stzrelili Ebi Smolarek Andraż Kirm i Wojciech Kędziora

W 10 kolejce 1 ligi drużyna Piasta podejmowała u siebe drużyne Arki Gdynia która na poczatku tego sezonu jest cieniem Arki którą znamy Piast tym razem wbił Arce 5 bramek a Gdyninie tylko 1 więc wysokoie zwyczięstwo w 10 kolejce a bramki dla naszego zespołu strzelali 3 Ebi Smolarek 1 Osman Chavez i 1 Wojciech Kędziora ponatdo 35 letni Rosjanin Rolan Gusev nie wykorzystał Karnego

11 kolejka i niestety porażka.W 11 kolejce do Gliwic przyjechała Flota Świnoujście.Przed tą kolejką Piast i Flota mieli po tyle samo 14 punktów w tabeli.Lecz po meczu w Gliwicach to Flota mogła się cieszyć z 3 punktów wygrywając 1-2 wielka szkoda tego przegranego meczu lecz nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem do końca sezonu zostało jescze wiele spotkan i może się wiele jeszcze zmienić.Bramke dla Piasta stzrelił Grzesiek Rasiak

Nastęna gazeta już niedługo

Ostatnio zmieniony przez Gicol dnia Czw 15:40, 14 Cze 2012, w całości zmieniany 2 razy

2 Wydanie gazetki ,,Świat Piasta''

Szczęśliwe zwycięstwo z Ruchem.Do meczu z Ruchem nasza drużyna podchodziła w światnych humorach.Już w 19 minucie wywalczyliśmy rzut karany który pewnie na bramke zamienił Grzegorz Rasiak.W pierwszej połowie już nic sie nie zmieniło więc wynik do przerwy 1-o dla Piasta.W drugiej połowie znowu z rzutu karnego bramke stzrelił Grzegorz Rasiak.W 75 minucie Ruch Radzionków strzelił bramkę kontaktową.Lecz do końca meczu Ruchowi nie udało się strzelić bramki więc zwycięstwo nad Ruchem.Trzeba dodać że w tym meczu nasza drużyna zagrała w innym ustawieniu z nowymi zawodnikami.To na tyle w tym numerze następna gazeta już wkrótce

Gicol

Posty: 774

PostWysłany: Nie 17:24, 17 Cze 2012

Wydanie specjalne gazetki,,Świat Piasta''

W środe 20 czerwca nasza drużyna zagra ważny mecz na trudnym terenie z Olimpią Grzudziądz.Nasi kibice którzy nie będąmogli jechać na mecz chcą życzć szczęsćia które napwno się przyda.To na tyle w wydaniu specjalnym gazetki.Do usłyszenia w nastenej gazetce.

Do boju Gliwice!!!

Gicol

Posty: 774

PostWysłany: Śro 6:20, 20 Cze 2012

4 wydanie Gazetki ,,Świat Piasta"

[color=green]Niestety wysoka porażka z naszymi przyjecielami z Grzudziądza.Olimpia wbiła nam 3 bramki a Piast zero.Na boisku istniała tylko jedna drużyna.Lecz nie nasi piłkarze się załamują cały czas są jakieś szanse na awans do Ekstraklasy.To tyle w tym waydaniu gazteki.Życzymy powodzenia w nastenym meczu./color]

Gicol

Posty: 774

PostWysłany: Śro 6:30, 20 Cze 2012

5 wydanie gazetki Świat Piasta

W tym wydaniu gazety poinformujemy o transferach w przerwie sezonu.Trener informuje że do Piasta przyjdą gwiazda Olimpi Grudziądz Bradley Wright-Philips Marek Sokołoski i Sebastian Tyrała także z Olimpi a do Olimpi powedrują Ebi Smolarek Andraż Kirm i grek Ioannis Amanatidis.Dodatkowo za 1,4 mln z Olimpi Grudziądz do Piasta najprawdopodobnie przyjdzie Jason Koumas.Najprawdopodobnie do Piasta przywędruje były reprezentant Polski Marcin Baszczyński w wymiane za Igora Djurica plus 350 tyś dla Ruchu.Trener interesuje się jakimś wyporzyczeniem zawodnika z zagranica ale nic nie jest jescze ustalone.Do zobaczenia w następnym wydaniu gazetki Świat Piasta

Dzięki za rade nastenym wydaniu dodam obrazki

Ostatnio zmieniony przez Gicol dnia Śro 14:42, 20 Cze 2012, w całości zmieniany 1 raz
Gicol

Posty: 774

PostWysłany: Sob 12:57, 23 Cze 2012

6 wydanie gazetki ,,Świat Piasta''

/Niestety kolejna porażka Piasta.W 14 kolejce 1 ligi do Gliwic przyjechała Sandecja Nowy Sącz.Mecz zakończył się wynikiem 0-1.Sandecja stzreliła nam bramkę już w 10 minucie.Nasza drużyna całyczas atakowała lecz raniła nie skutecznościom.Nasza drużyna oddała 12 stzrałow na bramkę Sandecji lecz nic nie wpadło do bramki gości.W następnej 15 kolejce nasza drużyna po prostu musi wygrać.Więc życzymy powodzenia naszej drużynie.W nastenej gazecie poingormujemy o aktualnościach w klubie z Gliwic.Do zobaczenia

Ostatnio zmieniony przez Gicol dnia Pon 16:35, 25 Cze 2012, w całości zmieniany 5 razy
Gicol

Posty: 774

PostWysłany: Pon 18:21, 25 Cze 2012

7 Wydanie gazetki Świat Piasta

Plotki transferowe

Nowy nabytek Piasta?Najprawdopodobnie w najbliższym okienku do klubu z Gliwic dojdzie kolejny zawodnik Olimpi Grzudziądz James Wesolowski.Dyby doszło do transfeu Piast zapłaci Olimpi 1,3 mln.Wcześniej wiadomo było ,że do Piasta dojdą Bradley Wright-Philips,Marek Sokołowski i Sebastian Tyrała dojdą do Piasta także z Olimpi Grzudziądz około 2 tygodnie temu trener Piasta Gicol ogłosił że do Piasta dojdzie kolejna gwiazda Olmpi Grudziąz Jason Koumas za 1,4 mln.A do Olimpi powędrują Ebi Smolarek,Andraż Kirm i Ioanis Amantidis.Z klubu odejdzie jeszcze 3 grzyczy Michal Hubnik do Kolejarza Stóże za 800 tysięcy.Krzysztof Król do Wisły Kraków za 600 tysięcy i Grzegorz Rasiak do Ruchu Radzionków za 1mln.Nasza Drużyna starała się pozyskać Marcina Ujka ale nic z tego nie wyszło.Trener złozył oferte kupna Walleca z Górnika Łęczna za 800 tysięcy czekamy na odpowiedz trenera Łęcznej.Nastene wydanie już niedługo

Ostatnio zmieniony przez Gicol dnia Wto 13:46, 26 Cze 2012, w całości zmieniany 2 razy

Marisuz Ujek w Piaście!!!

A jednak Mariusz Ujek dojdzie do Piasta.Napoczątku negocjacji trener Piasta złozył oferte za Mariusza 300 tysięcy plus Pavel Vrana i Frantisek Metelka.Lecz trener Olimpi powiedziedział że Mariusz jest wart ponad 1 milion.Potem Gicol zaproponował 1 mln plus Frantiska Metelke lecz cały czas trener Olimpi się nie zgodził.Potem pojawiła się oferta 1,3 miliona i trener Olimpi się zgodził.Trener nie krył zadowolenia po decyzji trenera Olimpi oto co Powiedział do naszego reportetra Michała Czarneckiego.

R.Dzień Dobry trenerze
G.Witam
R.Jest pan zadowolny po negocjacji o trenerem Olimpi?
G.Oczywiście
R.A co skłoniło pana do kupna Mariusza?
G.Pomimo swojego wieku Mariusz cały czas jest jednym z najlepszych snajperów 1 ligi świadczy o tym 6 goli w tym sezonie