Strona glówna  •  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Galerie  •  Rejestracja  •   Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Oficjalna gazetka Piasta Gliwice powraca!

W pierwszej gazetce po rozpoczęciu nowego sezonu zobaczymy:

1.Podsumowanie gry Piasta Gliwice po 11 kolejkach sezonu 13/14
2.Plany transferowe trenera Roberta Maaskanta

Po 11 kolejkach oecnego sezonu Piast Gliwice zajmuje 7 miejsce Piast ma 17 punktów.Gra w tym sezonie naszej drużyny pozostawia wiele do życzenia.W ostatniej kolejce graliśmy mecz z Wartą Poznań.Piast wygrał ten mecz zdecydowanie 3-0 bramki dla Piasta strzelali Marek Sokołowski,Michał Kucharczyk i Bradley Wright-Philps

Ostatnio dotarła do Gliwic znakomita wiadomość do Piasta Gliwice z Jagelloni Białystok przywędrują grecki napastnik Apostolos Vellios za 3,5mln i Polski środkowy pomocnik Daniel Łukasik za 1mln i Piotr Ceglarz

To na tyle w tej gazetce do zobaczenia w następnym wydaniu

Gicol

Posty: 774

PostWysłany: Sob 21:49, 15 Gru 2012

Wywiad z Robertem Maaskantem i Bradleyem Wrightem -Philpsem

W dzisiejszym numerze gazetki [link widoczny dla zalogowanych] wywiad z Robeertem Maaskantem i Bradleyem Wrightem Philpsem.Zparaszamy!

Reporter.Witam panie Robercie

Robert Maaskant:Witam

Reporter:Panie trenerze jakie transfery planuje przeprowadzić w okienku transferowym?

Robert Maaskant:Na pewno do naszego zepsołu przyjdzie dwóch graczy utalentowy Daniel Łukasik i grecki młody snajper Apostotos Vellios z Jagielloni suma za obu graczy wynosi 4,5 mln plus Piotr Ceglarz

Reporter:To znaczy że Piasta w tym okienku nikt nie opuści?

Robert Maaskant:Już na 100% z klubu odejdą Pedro Silva za 600 tyś do Dolcanu Ząbki i Goran Lovre za 500 tyś do Floty Świnoujscie.

Reporter:Jakie cele stawia pan sobie na ten sezon?

Robert Maaskant:Chciałbym wprowadzić Piasta do Ekstraklasy lecz jest klika zespołów w doskonałej formie.

Reporter:Kogo by pan typował do awansu do Ekstraklasy?

Robert Maaskant:Wydaje mi się że w tej chwili najmocniejszymi drużynami są Widzew Łódz i Warta Poznań oczywiście dobrze gra też GKS Katowice do walki o awans może włączyć się jeszcze Pogoń Szczecin i Polonia Bytom.

Reporter:Dziękuje panu za ten wywiad do zobaczenia

Robert Maakant:Do zobaczenia
[b]

[b]Wywiad z Bradleyem Wrightem-Philpsem

Reporter:Witam Bradley

Bradley Wright-P.:Witam

Reporter:Bradley czy to prawda że opuścisz Piasta w okienku trasnferowym?

Bradley Wright-P:Nic mi o tym nie wiadomo ale nie zdziwił bym się gdyny trener chciał by mnie sprzedać.

Reporter:Dlaczego?

Bradley Wright-P:Nie jestem w jakieś doskonałej formie nie strzelam tylu bramek co sezon temu.

Repoprter:Dziękuje Bradley za ten krótki wywiad i życze Ci powrotu do formy;

Bradley Wright-P:Dziękuje dowidzenia

Ostatnio zmieniony przez Gicol dnia Sob 21:52, 15 Gru 2012, w całości zmieniany 1 raz
Gicol

Posty: 774

PostWysłany: Pią 22:01, 21 Gru 2012

GKS Katowice lepszy!

W 12 kolejce 1 ligi Piast Gliwice podejmował rewelajce tych rozgrywek GKS Katowic.GKS w tej chwili jest na drugim miejscu.Piast przegrał spotkanie z rewelacją rozgrywek 0-2 lecz Gliwiczanie nie mają się czego wstydzić zagrali z GKS-em na równym poziomie.W następnej kolejce Piast zmierzy się z Ruchem Radzionkó liczymy na zwycięstwo

Gicol

Posty: 774

PostWysłany: Pią 22:17, 21 Gru 2012

Apostolos Vellios nie zagra w Piaście!

Apsotolos Vellios jednak nie zagra w Piaście informuje Sky Sports.Trener Robert Maaskant odwołał transfer Veliosa a na dodatek Łukasika.Jednak do drużyny Piast dojdzie trzech graczy Olimpi Grudziądz za 2,8 mln tymi graczami są:

Iulian Apostol (32-Lata Rumunia)

Yalcin Ayhan (30-Lat Turcja)

Yves Desmarets (33-Lata Haiti-Francja)

Ostatnio zmieniony przez Gicol dnia Pią 22:22, 21 Gru 2012, w całości zmieniany 1 raz
Fifi
Zawodowy Trener

Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 190

PostWysłany: Czw 19:30, 10 Sty 2013

<center>Nowy menadżer przy ul. Okrzei 20 !

<center>

Dzisiaj koło godziny 13, zarząd Piasta Gliwice zatrudnił nowego menadżera. Będzie nim były trener Cracovii,Korony Kielce oraz właśnie Piasta Gliwice, Marcin Brosz. Nowy menadżer po przyjeździe do Gliwic i podpisaniu rocznego kontraktu z nowym klubem oznajmił że postara się poprawić sytuację w klubie. Kibice i zarząd wierzą, że nowy menadżer pomoże Piastowi odzyskać dawny blask i zająć jak najwyższe miejsce w 1 lidze.

Ostatnio zmieniony przez Fifi dnia Czw 17:44, 17 Sty 2013, w całości zmieniany 3 razy
Bartek

Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 8120

Skąd: Poland

PostWysłany: Nie 16:19, 13 Sty 2013

<center>Klub Piast Gliwice dostaje 50.000 tys. za medialność w klubie !

Liczymy na dalsze pisanie gazetek !

Fifi

Posty: 190

PostWysłany: Pon 17:00, 14 Sty 2013

<center> Nieudany debiut ! <center>

<center><center>

Nieudany debiut Marcina Brosza po powrocie do Gliwic. Jego Piast podejmował 6 w tabeli Zagłębie i niestety przegrało 2:1.

Mecz zaczął się nie po myśli gospodarzy, Piast próbował zagrozić bramce Zagłębia, ale ataki "piastunki" na nic się zdały. Za to w 28 minucie kapitalną kontrę wyprowadziło Zagłębie a Arkadiusz Piech wpakował piłkę do bramki strzeżonej przez Filipa Kurto 1:0 dla Zagłębia. Do końca pierwszej połowy nie działo się nic szczególnego. Po wznowieniu gry Piast przystąpił od razu do ataku. W 62 minucie doskonały rajd z piłką Piotrka Ceglarza, wchodzi w pole karne i zostaje podcięty przez obrońcę Zagłębia i sędzia nie może podjąć innej decyzji, dyktuje rzut karny, którego w gola zamienił Bradley Wright-Phillips, dzięki czemu zdobył swoją 3 bramkę w tym sezonie. Ale zagłębie nie poddało się do samego końca i bardzo nieszczęśliwie dla Piasta, zdobyli bramkę w 89 minucie a zwycięską bramkę zdobył Arkadiusz Woźniak. Gratulujemy Zagłębiu zwycięstwa ! Kolejny maecz Piast rozegra z 7 w tabeli Polonią Bytom, zapraszamy kibiców na stadion przy ulicy Okrzei, wspierajmy razem naszą drużynę !

Fifi

Posty: 190

PostWysłany: Wto 20:47, 15 Sty 2013

<center>Efektowna wygrana Piasta !

Dzisiaj Piast, zagrał drugi mecz pod wodzą nowego menadżera Marcina Brosza. Mecz na własnym stadionie przeciwko Polonii Bytom zajmującej 7 miejsce w tabeli 1 ligi. Wreszcie kibice zobaczyli Piasta, który gra piłkę miłą dla oka. Piast efektownie wygrywa 5:3. A oto krótka relacja z meczu.:

Obie drużyny wyszły niezwykle zmotywowane na to spotkanie, walka o jak najwyższą pozycję oraz chęć pokazania się piłkarzy, dla innych menadzerów. Mecz rozpoczął się podobnie jak poprzedni, z tym że drużyna Piasta straciła bramkę już w 13 minucie za sprawą Rooniego Schwartza, który wykorzystał dobre podanie Zezinho. Radość zawodników Polonii nie trwała długo, w 20 minucie meczu Bradley Wright-Phillips strzelił 4 bramkę w sezonie, znakomicie asystował mu Koumas. 1:1. W 30 minucie po raz kolejny kibice, bytomskiej Polonii krzyczeli z radości, a to ponownie za sprawą Schwartza, który wykorzystał rzut karny. Ale radość kibiców gości trwałą jeszcze krócej, dzięki Michałowi Kucharczykowi, który zdobył bramkę dokładnie minutę później. W 34 minucie ponownie Kucharczyk zdobywa bramkę, przy tej oraz poprzedniej bramce asystował niezawodny Goran Lovre. W 38 minucie, po raz 2 w tym meczu bramkę po podaniu Ceglarza zdobył Bradley Wright-Phillips i było 4:2 dla Piasta. Do końca 1 połowy nic się nie zmieniło. Druga połowa zaczęła się po myśli gości, bramkę kontaktową zdobył Pavel Sultes po podaniu Zezinho. 4:3. Wynik meczu w 60 minucie strzałem z rzutu karnego ustalił Fabian Estoyanoff. 5:3 dla Piasta. Więcej goli, kibice na stadionie przy ulicy Okrzei już nie zobaczyli. Gratulujemy Piastowi oraz Marcinowi Broszowi świetnego meczu i życzymy dalszych sukcesów oraz udanego okienka transferowego. !
<center>

Ostatnio zmieniony przez Fifi dnia Wto 20:47, 15 Sty 2013, w całości zmieniany 1 raz
Fifi

Posty: 190

PostWysłany: Czw 21:25, 17 Sty 2013

<center>Transfery w Gliwicach !

<center>

Już jutro, oficjalnie otworzy się okienko transferowe w ekstraklasie i 1 lidze.
Każda z drużyn ma już opracowaną strategie na to okienko, oczywiście w tym gronie nie mogło zabraknąć naszego Piasta. Według doniesień naszą kadrę wzmocnią : Wendel (Bogdanka Łęczna), Jimenez (Zawisza Bydgoszcz),
Vass i Vanden Borre (obaj Lech Poznań) transfer tego ostatniego jest zależny od przyjścia do Lecha jego następcy. Wendel i Jimenez to zawodnicy, którzy przyjdą w transferze definitywnym, zaś piłkarze Lecha na wypożyczenie do końca sezonu, z opcją wykupu. Z niecierpliwością czekamy na oficjalne potwierdzenia tych transferów.

Ostatnio zmieniony przez Fifi dnia Czw 21:27, 17 Sty 2013, w całości zmieniany 1 raz
Fifi

Posty: 190

PostWysłany: Pią 23:43, 18 Sty 2013

<center>Oficjalnie : Wendel w Pieście Gliwice !

<center>

Zaraz po otwarciu okienka transferowego, piłkarską Polskę obiegła wiadomość o zmianie barw klubowych brazylijczyka Wendela.
Zawodnik przyszedł do Piasta z Bogdanki Łęczna. W tym sezonie, Wendel w ekstraklasie zaliczył 7 asyst oraz zdobył 3 bramki. Teraz jedzie do Gliwic gdzie będzie bardzo ważnym punktem zespołu.

Ostatnio zmieniony przez Fifi dnia Pią 23:44, 18 Sty 2013, w całości zmieniany 1 raz
Fifi

Posty: 190

PostWysłany: Pią 23:49, 18 Sty 2013

<center>Oficjalnie : Luis Jimenez w Pieście Gliwice !

<center>

To kolejne wzmocnienie Piasta Gliwice. Do drużyny dołączył jeden z najlepszych strzelców w Ekstraklasie Luis Jimenez. Jimenez przybył do Gliwic z Zawiszy Bydgoszcz. W tym sezonie w ekstraklasie zdobył 7 bramek i zaliczył 2 asysty. Na pewno będzie jednym z najlepszych zawodników w 1 lidze.

Fifi

Posty: 190

PostWysłany: Pią 23:55, 18 Sty 2013

<center>Oficjalnie: Andres Lambertz na wypożyczeniu w Gliwicach !

<center>

Andres został wypożyczony z Widzewa Łódź. To on będzie grał i kreował grę "Piastunki". Początkowo mówiło się że drużynę z Gliwic zasili Węgier Adam Vass występujący aktualnie w barwach Lecha Poznań. Za wypożyczenie Piast zapłacił 200 tyś. a kwota wykupu gracza wynosi 1 mln.

Fifi

Posty: 190

PostWysłany: Sob 0:02, 19 Sty 2013

<center>Koniec transferów Piasta ?
<center>

Czy to już koniec transferów Piasta Gliwice w tym okienku transferowym ? Mówi się o pozyskaniu jeszcze 1-2 zawodników, prawdopodobnie będą to środkowi obrońcy. Kibice chcieli by zobaczyć jeszcze jakąś perełkę w składzie po tym jak do drużyny Piasta dołączyli: Andres Lambertz, Luis Jimenez oraz Wendel. Wstępnie mówi się że do Piasta mogą przyjść Jannik Vestergaard (Korona Kielce) oraz Anthony Vanden Borre (Lech Poznań). Co wyjdzie z tych spekulacji ? Zobaczymy. Na razie musimy czekać.

Ostatnio zmieniony przez Fifi dnia Sob 0:02, 19 Sty 2013, w całości zmieniany 1 raz
Fifi

Posty: 190

PostWysłany: Sob 17:59, 19 Sty 2013

<center>Wywiad z byłym trenerem Piasta Robertem Maaskantem

<center>

Nasza redakcja postanowiła zrobić wywiad jakiego żadna drużyna jeszcze nie zrobiła, postanowiliśmy zrobić wywiad z byłym trenerem Piasta a ówczesnym Lecha Poznań, Robertem Maaskantem. Maaskant został zapytany w tym wywiadzie m.in. co sądzi o nowym menadżerze Piasta, oraz o pamiętne chwile, które przeżył w Pieście. Zapraszamy do lektury.

R - Redaktor
RM - Robert Maaskant

R: Witam

RM: Witam panie redaktorze

R: Wszystkich kibiców napewno ciekawi jak pan się czuje w nowym, klubie ?

RM: W Lechu jest bardzo fajnie. Kibiców Lech ma fantastycznych, oczywiście Piast też ma świetnych kibiców.

R: Jaki był dla pana najwspanialszy, najlepszy moment podczas, kiedy prowadził pan Piasta ?

RM: Najlepszy?Chyba wtedy gdy w dramatycznych okolicznościach wygralismy 4-3 z Olimpią Grudziądz.

R: A ten o którym wolałby pan nie pamiętać ?

RM: Myślę że była to porażka w finale turnieju o pucha Burmistrza Krakowa z Polonia Warszawa.

R: Co pan sądzi o pańskim następcy na stanowisku menadżera w Pieście ?

RM: Marcin Brosz jest bardzo dobrym trenerem, pokazał to w Koronie Kielce. Myśle że poprowadzi Piasta do Ekstraklasy, może jeszcze nie w tym sezonie ale w przyszłości na pewno.

R: A teraz pytanie, które zapewne większość kibiców Piasta sobie zadaje, czy chciałby pan jeszcze kiedyś wrócić do Piasta i zasiąść na ławce trenerskiej ?

RM: Oczywiście że bym chciał

R: A czy są na to szanse ?

RM: Hmm trudne pytanie, ale myśle że jest szansa na mój powrót do Piasta.

R: Ostatnie pytanie, czy wybiera się pan może na któryś z meczów Piasta, aby zobaczyć pańskich byłych podopiecznych ?

RM: Tak, planuję przyjechać na ostatni mecz w sezonie.

R: Dziękuję za wywiad i życzę powodzenia w Lechu

RM: Dzięki wielkie za wywiad.

Fifi

Posty: 190

PostWysłany: Nie 16:05, 20 Sty 2013

<center>Oficjalnie : Claudio Yacob na Okrzei 20 !

Na półroczne wypożyczenie, do drużyny Piasta Gliwice przyszeł Claudio Yacob. Zawodnik został wypożyczony do końca sezonu z drużyny WBA. Mówi się że Piast już myśli o przedłużeniu wypożyczenia albo o wykupieniu gracza.

Ostatnio zmieniony przez Fifi dnia Nie 16:06, 20 Sty 2013, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum T-Mobile Ekstraklasa Manager Sezon 4 "2014/2015" Strona Główna -> Piast Gliwice Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)