Strona glówna  •  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Galerie  •  Rejestracja  •   Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 974

PostWysłany: Pią 23:55, 19 Paź 2012

<center>
Thomas Eisfeld: Dziękuję, ale nie teraz, zgłoście się pomnie za pół roku! </center>Thomas Eisfeld w krótkiej rozmowie z negocjatorem Warty Poznań oraz ze swoim agentem zasugerował możliwość transferu już w połowie obecnego sezonu. Niemiec chciałby jeszcze pobyć w Anglii, lecz bardzo perspektywicznie patrzy na transfer do Polski. Warta Poznań nakłaniała klub, aby ten wywarł presje na zawodniku kwotami 150.000€ oraz 250.000€, obie klub przyjął, ale zawodnik stanowczo potwierdzał swój cel.

bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Sob 0:03, 20 Paź 2012

<center>
Brian Clough dopiął swego - Sertic w Warcie Poznań!</center>
Z każdym sezonem i okienkiem Warta Poznań wyrażała zainteresowanie pomocnikiem Girondins Bordeaux Gregorym Serticem. Cel trenera Zielonych został spełniony! Francuz trafił na Bułgarską za kwotę 1.550.000€ co usatysfakcjonowało klub z Francji, mimo wcześniejszych - większych ofert. Zdaniem szkoleniowca Warty zawodnik będzie jedną z wiodących postaci. Miejmy nadzieję, że zaaklimatyzuje się bardzo szybko! Powodzenia Gregory!

bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Sob 0:07, 20 Paź 2012

<center>
Warta Poznań z ułatwionym zadaniem w Pucharze Polski-U21!</center>
Warta Poznań poprzez złą sytuacje kadrową GKS Bełchatów wygrała dzisiaj spotkanie PP-U21 walkowerem, automatycznie awansując do dalszej fazy rozgrywek.

Śląsk Wrocław 2-4 Bogdanka Łęczna

Ostatnio zmieniony przez bzyk95 dnia Sob 0:09, 20 Paź 2012, w całości zmieniany 3 razy
bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Sob 0:15, 20 Paź 2012

<center>
Warta wygrywa z łatwością - nowi debiutują z klasą!</center>
Warta Poznań rozegrała dzisiejszego dnia kolejne spotkanie Pucharu Polski do lat 21 z Bogdanką Łęczną na ich obiekcie. Spotkanie po bramkach Jano, Golli i Wichtowskiego zakończył się rezultatem 3-0. Dobre spotkanie rozegrał sprowadzony w tym okienku John Fleck oraz w zasadzie dopiero debiutujący i wracający po kontuzji Boilesen. Warto zwrócić uwagę, że świetnie zagrał Maciej Wichtowski i Wojciech Golla i zapewne jeżeli wciąż będą prezentować ten poziom to zapewnią sobie miejsce w pierwszym zespole. Zieloni w finale zagrają z Jagiellonią Białystok która po emocjonującym widowisku wygrała z Polonią Warszawa 2-3.

<center>Bogdanka Łęczna U-21 0-3 Warta Poznań U-21

bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Sob 0:24, 20 Paź 2012

<center>
Warta z łatwością zdobywa Puchar Polski-U21!</center>
Warta Poznań na własnym obiekcie rozniosła Jagiellonie Białystok w finale Pucharu Polski do lat 21. Bramki dla Zielonych zdobywali Bereszyński, Jano, Pawlak oraz debiutancką bramkę zdobył John Fleck z jedenastu metrów. Kolejny raz można wyróżnić grę Jano Ananidze, Johna Flecka oraz Macieja Wichtowskiego, dobre spotkanie również rozegrał Pawlak. Warta Poznań z pierwszym trofeum pod wodzą Briana Clougha! Klub zyskuje pewność siebie!!

<center>Warta Poznań 4-1 Jagiellonia Białystok

Ostatnio zmieniony przez bzyk95 dnia Sob 0:26, 20 Paź 2012, w całości zmieniany 1 raz
bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Sob 0:34, 20 Paź 2012

<center>
Wchodzą, debiutują, strzelają - Zagłębie Lubin pokonane!</center>
Warta Poznań w ostatnim sparingu i jednocześnie sprawdzianie przedsezonowym pokonała Zagłębie Lubin 1-2! Pierwsza połowa - warto dodać pierwszym, ligowym składem ubiegłego sezonu zakończyła się rezultatem 1-0 dla gospodarzy. W drugiej połowie została wymieniona cała jedenastka. Bardzo udany debiut w pierwszym zespole uwieczniony bramką zaliczył Fleck i Cristaldo! Świetne widowisko rozegrał Grzyb oraz udany debiut zaliczył młodziutki Alen Halilović! Fleck zdobywa już drugą bramkę w trzech spotkaniach w barwach Warty Poznań - tą pierwszą w Pucharze Polski do lat 21. Warcie udały się wzmocnienia! Oby tak dalej!

Inauguracja udana - brak celnego strzału rywali! </center>
Warta Poznań w pierwszym ligowym spotkaniu tego sezonu podejmowała na własnym boisku Wisłę Płock. Brian Clough z bardzo szeroką kadrą trzymał wszystkich zawodników w niepewności, do samego końca. Taktyka widocznie wypaliła - 1 strzał Wisły Płock, warto dodać, że niecelny! Jednak mimo to, dzięki niefortunnej interwencji Bartka Bosackiego to Wiślacy prowadzili od 13 minuty 1-0! Zieloni mimo wszystko miażdżyli rywalami stwarzanymi sytuacjami. W 36' Ki wystawił cudowną piłkę Weissowi a ten pewnym strzałem w krótki słupek zdobył gola! Na kolejną bramkę - dającą wygraną czekaliśmy do 77 minuty. Anichebe wystawił na 20 metr Koreańczykowi - Ki - a ten potężnym uderzeniem dał 3 punkty Warcie Poznań! Mimo wszystko, świetny mecz Zielonych, lecz widoczny brak skuteczności!

<center><center>Warta Poznań 2-1 Wisła Płock

Ostatnio zmieniony przez bzyk95 dnia Wto 17:13, 23 Paź 2012, w całości zmieniany 1 raz
bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Czw 13:23, 01 Lis 2012

<center>
Powrót na ziemie - porażka z Cracovia... </center>
Zieloni w drugim ligowym spotkaniu tego sezonu na wyjeździe uległa Cracovii Kraków 2:1. Keshia już w 14 minucie wykorzystał błędy słabo grającej dziś obrony i otworzył wynik spotkania. 13 minut później nadzieje przywrócił Anichebe pokonując bramkarza gospodarzy pięknym lobem. Piotr Brożek w 53 minucie ustalił wynik spotkania. Grzyb w ostatnich minutach dostał drugą żółtą, w efekcie czerwoną kartkę. Warta zwykle grająca dobrze w defensywie popełnia fatalne błędy, warto wyróżnić występ Boilesena który w 61 minucie zastąpił Bennett'a gdyż od tego momentu gra w obronie zaczęła nabierać rumieńców a Duńczyk był najlepszym zawodnikiem swojej formacji.

<center><center>Cracovia Kraków 2-1 Warta Poznań

Ostatnio zmieniony przez bzyk95 dnia Czw 13:27, 01 Lis 2012, w całości zmieniany 2 razy
bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Czw 13:38, 01 Lis 2012

<center>
Sertic: Zawalił cały zespół... </center>
Nowy nabytek Warty Poznań Gregory Sertic skomentował krótko grę Warty Poznań z Cracovia Kraków:
Ciężko się z tego wytłumaczyć, ale nie podeszliśmy do tego meczu profesjonalnie. Otworzyliśmy się już na początku i dostaliśmy bramkę, ciężej jest gonić. Mimo, że dogoniliśmy zmęczenie nas dopadło, zapewne powiecie, że jesteśmy źle przygotowani, ale to będzie tylko głupie gadanie. Wygraliśmy ten mecz w głowach, ale zapomnieliśmy, że jeszcze trzeba wywalczyć to na boisku.

bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Czw 13:54, 01 Lis 2012

<center>
Prezes Warty Poznań: Oczekujemy pewnego awansu! </center>
Prezes Warty Poznań postawiła jasne cele...awans do Ekstraklasy, co najmniej 1/4 finału pucharu polski oraz ogrywanie młodzieży! Co do ostatniego to zarząd Warty powinien być pewny, lecz mimo wszystko awans jak i puchar polski stoją pod dużym znakiem zapytania. Zieloni często w najważniejszych spotkaniach przegrywali a to może pełnić tutaj znacząca rolę. Trener Brian Clough dostał kolejny kontrakt na rok z ofertą przedłużenia, widać jak ceniony jest ten trener w Poznaniu.

bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Czw 13:59, 01 Lis 2012

<center>
Sertic, Cristaldo 3-1 Polonia Bytom </center>
Warta Poznań na własnym obiekcie podejmowała Polonie Bytom w ramach 3 kolejki 1 ligi. Na prowadzenie wyszli goście, lecz później duet Sertic - Cristaldo rozwiali wszelkie wątpliwości hat-trick Argentyńczyka i dwie asysty Francuza ustaliły wynik spotkania. Martwic może, że raz kolejny Warta traci bramkę jako pierwsza.

<center><center>Warta Poznań 3-1 Polonia Bytom

Ostatnio zmieniony przez bzyk95 dnia Czw 14:00, 01 Lis 2012, w całości zmieniany 1 raz
bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Czw 14:04, 01 Lis 2012

<center>
Wraca zainteresowanie Inui'm? </center>
Zieloni podczas okienka transferowego wydali dużo pieniędzy co zablokowało transfer Inui do Poznania, lecz rekomendacja tego zawodnika zadziałała na władze GKS Bełchatów i Japończyk trafił tego klubu. Aktualnie w dwóch spotkaniach - dwukrotnie trafiał do siatki rywali! Gdy z Bełchatowa odszedł Gmaszek, jego miejsca zajął legendarny dla Bełchatowian - Halt. Zieloni obecnie wystąpili z ofertą 1.500.000€ za Inui, lecz trener GKS'u odrzucił ofertę i zaprosił do negocjacji podczas okienka transferowego.

bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Nie 21:03, 04 Lis 2012

<center>
Warta wygrywa, Cristaldo znów świeci! </center>
Spotkanie obu ekip w poprzednim sezonie były traktowane jako szlagier - teraz? Teraz to był pogrom taktyczny! 9-19 w strzałach oraz 59% posiadania piłki dla Warty Poznań! Zieloni od początku sezonu są chyba najlepszą drużyną w Polsce pod względem stwarzanych okazji. Mimo tego zaliczyli już jedną porażkę. Cristaldo to kolejna transferowa bomba trenera Clougha! Argentyńczyk dostał dwie szanse w obu ostatnich spotkaniach i zdobył w sumie 4 bramki i asystę! Niesamowity wynik tego snajpera! Warto dodać, że w końcu odblokował się młodziutki Jano Ananidze, oraz to, że Bosacki opuścił boisko z grymasem na twarzy.

<center><center>Podbeskidzie Bielsko-Biała0-2 Warta Poznań

Bartek

Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 8120

Skąd: Poland

PostWysłany: Sob 19:54, 10 Lis 2012

<center>Klub Warta Poznań dostaje 350.000 tys. za medialność w klubie !

Liczymy na dalsze pisanie gazetek !

bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Czw 13:49, 15 Lis 2012

<center>
Bosy z urazem - raport fizjoterapeuty! </center>
Bartosz Bosacki w spotkaniu z Podbeskidziem Bielsko-Biała w jednym z kontaktów z rywalem nabawił się kontuzji wyłączającej go z gry na dwa tygodnie. Filar defensywy Zielonych ma naciągnięte ścięgno i prawdopodobnie zobaczymy go w 7 kolejce 1 ligi. Najpewniejszym scenariuszem jest to, że w spotkaniu z Sandencją Nowy-Sącz zadebiutuje Jarosław Fojut.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum T-Mobile Ekstraklasa Manager Sezon 4 "2014/2015" Strona Główna -> Warta Poznań Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)