Strona glówna  •  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Galerie  •  Rejestracja  •   Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Posty: 974

PostWysłany: Czw 13:56, 15 Lis 2012

<center>
Warta w gazie... kolejna wygrana! </center>
Warta Poznań w ramach 5 kolejki podjechała do Nowego Sącza, aby tam zmierzyć się dobrze grającą ostatnio Sandencje wynik otworzył Anichebe pięknym, plasowanym strzałem zza pola karnego po asyście Jano Ananidze który poprzedził gola piękną akcją już w 16 minucie! W doliczonym czasie gry pierwszej połowy dwójkową akcję Cristaldo-Sertic zakończył Francuz zdobywając swoje premierowe trefienie w barwach Warty Poznań. Tuż po rozpoczęciu meczu za faul na Cristaldo czerwoną kartę ujrzał Phibel, natomiast Cristaldo który narzekał na ból został zastąpiony przez Bartka Bereszyńskiego. Na szczęście Argentyńczyk będzie już dostępny na kolejne spotkanie. Warto dodać, że Fojut zastępujący Bosackiego rozegrał bardzo dobre zawody!

<center><center>Sandecja Nowy Sącz 0-2 Warta Poznań

Ostatnio zmieniony przez bzyk95 dnia Czw 13:59, 15 Lis 2012, w całości zmieniany 3 razy
bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Czw 14:04, 15 Lis 2012

<center>
Bosy wraca do treningów, narazie indywidualnie. </center>
Bosacki wrócił do treningów parę dni przed spotkaniem Ruchem Radzionków który spisuję się na tą chwilę wyśmienicie i jest jednym z kandydatów do awansu. Zdaniem fachowców to zbyt szybko na powrót Bosackiego, lecz znając osobę trenera Warty uważamy, że zawodnik już we wtorkowym spotkaniu wybiegnie na płytę boiska w Poznaniu.

bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Czw 14:36, 15 Lis 2012

<center>
Defensywa w ofensywie - seria trwa! </center>
Warta Poznań w ramach 6 kolejki na własnym obiekcie pokonała Ruch Radzionków 3-1, a przy każdej z bramek miał wkład Vujadin Savic - wybrany MVP spotkania! W 35 minucie Savic wyprowadza akcję wchodząc bardzo ofensywnie w środek pola, zagrywa do Jano - ten prostopadła piłka do Cristaldo i 1-0! 36 minuta! W drugiej odsłonie gry kontratak Warty, Savic wyprowadza piłkę - krótka klepka z Cristaldo na 20 metrze i piekielna bomba w samo okienko bramki! 79' odpowiedz Radzionkowa, strzał zza pola karnego i bramka kontaktowa i jakże szybka odpowiedź Warty w 88 minucie. W pole karne dogrywa z rożnego Weiss, zgrywa głową Savic - Bosacki dochodzi do futbolówki i zanim zdołał oddać strzał jest faulowany! Wapno! Pewnym wykonawcą 11'stki okazał się Weiss. Warta dogoniła punktowo Widzew i GKS Katowice!

<center><center>Warta Poznań 3-1 Ruch Radzionków

Ostatnio zmieniony przez bzyk95 dnia Pon 12:54, 03 Gru 2012, w całości zmieniany 1 raz
bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Pon 13:02, 03 Gru 2012

<center>
Twardo po lidera... seria trwa! </center>
Warta Poznań w ramach 7 kolejki zagościła w Świnoujściu, aby tam podtrzymać serie zwycięstw. Flota po 15 minutach przegrywała już 2-0, a kolejne bramki dla Warty zdobywali Cristaldo oraz Sertic. Jano już w 11 minucie popędził skrzydłem i płaską wrzutką dograł prosto na klatkę piersiową Argentyńczyka, ten pokazał jak z zimną krwią wykorzystuje się takie sytuacje - przyjął, popatrzył i wpakował piłkę do siatki! 4 minuty później ten sam zawodnik świetnie wypatrzył nabiegającego Sertica zagrywając mu piłkę idealnie w tępo - francuz atomowym uderzeniem w krótki róg pokonał bramkarza gospodarzy! Flota się starała i w 35 minucie zdobyła gola kontaktowego, jak się później ostatniego. W końcówce Warta dobiła. Savic wykorzystał idealną wrzutkę na głowę, czym dodał kolejną asystę do konta Weissa.

<center><center>Flota Świnoujście 1-3 Warta Poznań

bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Pon 13:38, 03 Gru 2012

<center>
Derby w pucharze polski!</center>
Dzisiejszego dnia odbyło się losowanie 1/16 pucharu polski. Kiedyś trener Clough powiedział, że chciałby zmierzyć się z Lechem w meczu o stawkę i jego życzenie zostanie spełnione. 27 listopada zostaną rozegrane pierwsze derby w trzyletniej historii pracy trenera Warty w Poznaniu.

Ostatnio zmieniony przez bzyk95 dnia Pon 13:39, 03 Gru 2012, w całości zmieniany 2 razy
bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Pon 13:41, 03 Gru 2012

[/i][/size]<center>
Problemy w Lechu receptą na wygraną Warty?? </center>
Jeszcze wczoraj informowaliśmy Państwa, że mecz derbowy w 1/16 Pucharu Polski będzie decydującym w sprawie posady Theo Bossa. Dziś w godzinach popołudniowych okazało się jednak coś innego. Zarząd Lecha Poznań usiadł do rozmów i po długich rozmowach doszedł do wniosku, że nie zważając na wynik najbliższego meczu to w końcowym rozrachunku holenderski szkoleniowiec nie poprawi znacznie gry Kolejorza. Tym samym władze Lecha zdecydowały się już dziś zerwać umowę z Theo Bossem i zatrudnieniem Franciszka Smudy.

bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Pon 13:53, 03 Gru 2012

<center>
Pogrom Olimpii w Elblągu, fotel lidera! </center>
Warta w ramach 8 kolejki zawitała w Elblągu zaliczając drugi wyjazdu z rzędu. Poznaniacy raz kolejny piękno futbolu i zmiażdżyli miejscową Olimpie 4-0. Już w 9 minucie po świetnym podaniu Cristaldo bramkę z najbliższej odległości zdobył Seric. W 41 minucie przewagę powiększył Bosacki wykorzystując dobre dogranie Weissa z narożnika boiska, trzy minuty później kolejny cios po zagraniu Słowaka oddał Cristaldo. Argentyńczyk idealnie wyszedł zza linii obrony i idealnie minął się z obrońcami stając oko w oko z bramkarzem, położył go na ziemi po czym delikatną podcinką wpakował piłkę do siatki. W 59 minucie decydujący cios zadał Cristaldo jedną z najpiękniejszych bramek sezonu, Jano popędził skrzydłem mijając rywali lekko podciął nad formacją defensywy, a nabiegając na piłkę z pierwszej zdecydował lobować Cristaldo - bramkarz nie miał nic do powiedzenia! Przepiękna bramka. Olimpia od 76 minuty grała w 10, gdyż wykorzystała limit zmian a urazu nabawił się Kosowski.

<center><center>Olimpia Elbląg 0-4 Warta Poznań

bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Pon 13:58, 03 Gru 2012

<center>
Derby dla Lecha. Udany debiut Smudy... </center>
W tym tygodniu w 1/16 Pucharu Polski na stanowisku szkoleniowca Lecha Poznań zadebiutował Franciszek Smuda. Lepszego debiutu były szkoleniowiec Wisły chyba nie mógł sobie wymarzyć! Jego nowi podopieczni rozbili Wartę, aż 3:0! Poprosiliśmy obydwu szkoleniowców o wypowiedź na temat tego spotkania.

Franciszek Smuda: Dzisiejszy mecz nam naprawdę wyszedł. Obawiałem się tego meczu, ponieważ Warta to bardzo dobry zespół, ale jednak by okazaliśmy się w tym meczu lepsi. Dobra gra Avirama Baruchyaa. Ten zawodnik może się okazać kluczową postacią mojej drużyny. Tak jak Blanco w Krakowie. Mam nadzieje że w meczu ligowym z Legią Warszawa zagramy tak samo dobrze.

Brian Clough: Fajnie czasem zagrać mecz z takim nastawieniem trybun, przepiękna atmosfera. Niestety moi podopieczni nie udźwignęli presji jaką ten mecz na nich wywołał. Cóż przygotowania w których była ciągła mowa o koncentracji i zniwelowaniu wyższości przeciwnika. Posypało się całkowicie po pierwszym gwizdku. Dostaliśmy dwa bardzo szybkie ciosy i trzeci chwilę później. Najbardziej obawiałem się zaangażowania pomocników, że będzie na tyle spore, że moi zawodnicy siądą w końcówkę a stało się tak, że to obrońcy zagrali poniżej oczekiwań. Ogólnie jestem zadowolony, mimo tak słabego wyniku mecz był wyrównany, jednak to Lech stworzył sobie więcej dobrych sytuacji do strzelenia gola i to wykorzystał. Taka jest piłka nożna.

Tak więc Franek Smuda zaczyna swoją przygodę z Lechem Poznań od mocnego uderzenie. Wygranie derbów na pewno kapitalnie odbiło się wśród kibiców. To znaczy, że Smuda w oczach kibiców mógł nabrać więcej zaufania. A to na początku zawsze jest przydatne i pomocne do spokojnej pracy. Życzymy powodzenia nowemu podopiecznemu Lecha Poznań.

<center><center>Warta Poznań 0-3 Lech Poznań

bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Nie 23:26, 09 Gru 2012

<center>HIT 1 LIGI: Warta podejmuje Widzew!
</center>
W 9 kolejce I ligi czeka nas szlagierowe starcie pomiędzy dwoma kandydatami do awansu. Warta Poznań podejmie na własnym boisku Widzew Łódź. Oba zespoły w ośmiu spotkaniach zaliczyły siedem zwycięstw i jedna porażkę gromadząc na swoim koncie 21 punktów. Poprosiliśmy obydwu szkoleniowców o wypowiedź przed niedzielnym spotkaniem.

Brian Clough: Podejście do takiego spotkania zawsze jest najważniejsze. Widzew jest naszym głównym rywalem do awansu, myślę, że uda nam się wygrać w tym meczu na szczycie. Zwykle nasza nieuwaga i brak doświadczenia wychodziły na światło dzienne w takich spotkaniach i opuszczaliśmy murawę jako przegrani. Skoro walka o awans trwa już trzeci sezon praktycznie w tym samym składzie liczę na wygraną. Trzy punkty w tym spotkaniu pozwolą nam na całkowicie lepsze położenie w czołówce tabeli. Moi gracze są niezwykle zmotywowani i skupieni prze spotkaniem. Chcą za wszelką cenę wywalczyć komplet oczek i przed końcem rundy uplasować się na pozycji lidera.

Jan Urban: Jest to jeden z najważniejszych meczów w tym sezonie. Mój zespół, Warta Poznań oraz GKS Katowice - dwie drużyny z tej trójki zagrają w przyszłym sezonie w Ekstraklasie. Jestem tego pewny. Drużyna z Katowice straciła wczoraj punkty z Dolcanem Ząbki. Dolcan to niezła drużyna. Mieliśmy z nimi spore problemy w 1/16 Pucharu Polski. Wracając do dzisiejszego spotkania. Cenie mocno Brian'a Claugh'a. Jest to szkoleniowiec z większym doświadczeniem ode mnie. To jest mój pierwszy poważny sezon w zawodowym futbolu. Dlatego nie ma w mojej drużynie miejsca na lekceważenie rywala. Wierzę w swoją drużynę i mam nadzieję, że dziś podołamy zadaniu. Jeśli Benjamin Auer i Jorge Valdivia będą w formie jesteśmy w stanie pokonać każdego w tej lidze.

Ostatnio zmieniony przez bzyk95 dnia Nie 23:26, 09 Gru 2012, w całości zmieniany 1 raz
bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Nie 23:33, 09 Gru 2012

<center>
Podział punktów z Widzewem, fotel lidera zachowany! </center>
W ramach 9'tej kolejki Warta Poznań na własnym obiekcie podejmowała Widzew Łódź. Już w 6'stej minucie Jano Ananidze świetnie podał do Sertica który w świetnej sytuacji trafił w obrońcę, dobijał Cristaldo ale z takim samym skutkiem. W 17'stej minucie świetne podanie Wołąkiewicza do Jano za kołnierz obrońców, gruziński skrzydłowy dośrodkowuje i piłka na jego szczęście odbija się od Pazzoniego i wpada do siatki! Warta prowadzi 1-0! Parę minut później równie groźnie Valdivia rajdem środkiem pola zdobywa kolejne metry kończąc go strzałem w boczną siatke. Kolejna dobra akcja Widzewiaków w 31 minucie. Auer zagrywa do Valdivi ten w sytuacji sam na sam strzela w słupek! Cztery minuty później Sertic krótko rozgrywa z Cristaldo, ten wkręca w ziemię McManusa i w świetnej sytuacji nie trafia w bramkę. Dwie minuty po zmianie stron groźnie zza pola karnego uderzał Jano, ale Sommer broni! W 65'tej Valdivia mija obrońców, zagrywa do Kome na wolne pole - ten mając przed sobą tylko bramkę spokojnie umieszcza piłkę w siatce. Remis! Odpowiedź Warty, chwilę później - Wołąkiewicz dośrodkowuje i Cristaldo minimalnie nad poprzeczką. Do końca spotkania nic się nie zmieniło. Podział punktów w Poznaniu! GKS Katowice zaliczył wpadkę z Dolcanem Ząbki i nie wykorzystał remisu w hicie kolejki. Warta nadal liderem!

<center><center>Warta Poznań 1-1 Widzew Łódź

bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Nie 23:43, 09 Gru 2012

<center>
Arka tonie w Poznaniu - festiwal bramek! </center>
W ramach 10'tej kolejki Warta gościła u siebie najgorszą drużynę managera Arke Gdynia. Nadmorski zespół dostał w stolicy Wielkopolski lekcje futbolu przegrywając 8-0. Już w 3 minucie wynik spotkania po niekonwencjonalnym zagraniu Weiss'a który przerzucił piłkę za kołnierz obrońców otworzył Cristaldo. Do 21 minuty Gdynianom udawało się odpierać ataki Warty, lecz świetnym uderzeniem popisał się Ki, piłka odbiła się od spojenia, do bezpańskiej piłki podbiegł Cristaldo i podwyższył dorobek Zielonych. W 44 minucie kolejki gwóźdź do trumny wbił Weiss, wykorzystując rzut karny spowodowany faulem na Cristaldo który sprytnym zwodem "wymusił" wapno. Chwilę później Sertic świetnym prostopadłym podaniem otworzył Anichebe drogę do bramki a ten przelobował wychodzącego do piłki bramkarza. Dwie minuty później Cristaldo przejął piłkę po fatalnym podaniu obrońcy Arki i miał przed sobą tylko bramkarza, którego położył na ziemie i zakończył pierwszą połowę zdobywając bramkę na 5-0. Pięć minut po zmianie stron Weiss z narożnika boiska świetnie dograł na głowę Bosackiego który udokumentował swój fantastyczny występ bramką. Kwadrans później niefortunnie po strzale Jano interweniował bramkarz Arki i zawinił przy bramce, która jak się później okazało została zapisana właśnie jemu. W 72 minucie Cristaldo wraz z Anichebe przeprowadzili świetną dwójkową akcję zakończoną bramką Nigeryjczyka. Wynik 8-0. Pogrom i świetna passa trwa! W końcówce boisko opuścił Savic którego zastąpił Wichtowski, obrońca narzekał na ból kostki na szczęście to tylko zwykłe niegroźne obicie.

<center><center>Warta Poznań 8-0 Arka Gdynia

Ostatnio zmieniony przez bzyk95 dnia Nie 2:14, 16 Gru 2012, w całości zmieniany 5 razy
Bartek

Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 8120

Skąd: Poland

PostWysłany: Pią 16:51, 14 Gru 2012

<center>Klub Warta Poznań dostaje 380.000 tys. za medialność w klubie !

Liczymy na dalsze pisanie gazetek !

bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Nie 2:18, 16 Gru 2012

<center>
Warta zderza się ze swoimi słabościami w Gliwicach. </center>
Warta Poznań w ramach 11'stej kolejki gościła w Gliwicach, aby tam utrzymać passę 8 spotkań bez porażki. Niestety klub z Poznania zderzył się ze wszystkimi swoimi słabościami. Nieskuteczność, złe ustawianie się i niezwykły pech. Co cieszy, a zarazem zostawia niedosyt to to, że Widzew zremisował a GKS Katowice przegrał swoje spotkanie. Warta spada na II miejsce w tabeli.

<center><center>Piast Gliwice 3-0 Warta Poznań

bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Pon 23:37, 17 Gru 2012

<center>
Zapomnieć Gliwice się udało! Powrót na właściwy tor! </center>
Warta Poznań na własnym obiekcie w ramach 12 kolejki rozniosła Kolejorz Stróże. Już w 5 minucie Weiss dograł do wychodzącego świetnie Anichebe, ten zgrał na ścianę - dostał podanie zwrotne od Weissa i w sytuacji jeden na jeden zachował zimną krew otwierając wynik spotkania. W 23 minucie Jano Ananindze podniósł rezultat spotkania, tym razem asystował Anichebe świetnie zgrywając głową na wolne pole. Pięć minut przed końcem pierwszej połowy Anichebe popędził w akcji indywidualnej i przemierzając ponad polowe boiska mijał kolejnych zawodników, widząc wysuniętego nieco bramkarza wsadził mu piłkę za kołnierz i zdobył gola do szatni. Minutę po rozpoczęciu drugiej połowy, świetną piłkę przez formacje obrony zagrał Sertic wprost pod nogę Jano który spokojnie przyjął i umieścił piłkę obok bramkarza. Widzew wygrał swoje spotkanie więc Warta nadal goni lidera.

<center><center>Warta Poznań 4-0 Kolejarz Stróże

bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Pon 23:44, 17 Gru 2012

<center>
Wraca temat Łukasika w Warcie? </center>
Jagiellonia Białystok jest skłonna sprzedać Daniela Łukasika za kwotę która wstępnie nie odpowiada zbyt Warcie Poznań. Trener Białostoczan jest zainteresowany wymianą Grzegorza Krychowiaka na Daniela Łukasika, lecz trener Brian Clough chciałby tego uniknąć i sprowadzić utalentowanego zawodnika za kwotę pieniężną. Ponoć najbliższy pozyskania Daniela jest Piast Gliwice który oferuje wymianę Ceglarza z dopłatą jednego miliona!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum T-Mobile Ekstraklasa Manager Sezon 4 "2014/2015" Strona Główna -> Warta Poznań Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)