Jeden z ulubieńców Briana Clougha Waldemar Sobota, który do reprezentacji wprowadzany był właśnie przez trenera Warty jest poza zasięgiem Warty Poznań. Zieloni oferowali za reprezentanta Polski kwotę bliską 3.000.000€ jednakże Śląsk Wrocław bardzo szybko odrzucił ofertę Poznaniaków tłumacząc, że Waldek jest zbyt ważną postacią w drużynie z Wrocławia. Trzeci rok z rzędu Sobota otrzymuje ofertę z Poznania i kolejny raz zostaje we Wrocławiu.

PostWysłany: Wto 16:07, 18 Gru 2012

<center>
Zieloni starają się o Machaja? </center>
Warta Poznań zdaniem mediów jest zainteresowana sprowadzeniem Mateusza Machaja na Bułgarską. Trener Clough z wizją młodego, dobrze grającego zespołu ma bogactwo w środku pola dlatego dziwi takowe doniesieni, natomiast sam trener zabrał głoś w tej sprawie i wyjaśnił wszystko na starcie sprawy.

Mateusz to świetny zawodnik i zawsze dobrze mieć kogoś takiego jak on w kadrze, lecz mój dobry przyjaciel Dusan Radolsky widzi go w swoim składzie i nie zamierzam naciskać na zawodnika, aby wywarł presje i za wszelką cenę chciał wrócić do Poznania. Póki co ten temat jest zamknięty. - skomentował Bryan Clough dla stacji Canal+Sport.

Ostatnio zmieniony przez bzyk95 dnia Wto 16:10, 18 Gru 2012, w całości zmieniany 5 razy
bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Wto 16:23, 18 Gru 2012

<center>
Brian Clough zainteresowany Wszołkiem i Djuricicem! </center>
Brian Clough jest ponoć bardzo zainteresowany sprowadzeniem do Warty obu zawodników. Ten drugi był już jedną nogą w Poznaniu podczas poprzedniego okna transferowego, natomiast w ostatnich minutach wylądował w Kieleckiej Koronie. Trener Kielczan odrzucił oferty za piłkarzy, lecz zainteresowanie trenera Zielonych może pokrzyżować plany w utrzymaniu zawodników i presja piłkarzy na klubie może doprowadzić do transferu. Czekamy na rozwój wydarzeń.

bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Wto 16:37, 18 Gru 2012

<center>
Temat Pawłowskiego zamknięty na jakiś czas...</center>
Jak wszystkim wiadomo jednym z priorytetów Warty Poznań było sprowadzenie Szymona Pawłowskiego na Bułgarską. Sprawę skomentował dyrektor sportowy Sląska Wrocław tłumacząc, że reprezentant Polski podpisał już umowę z Pogonią Szczecin i sprawa tego piłkarza we Wrocławiu jest zamknięta.

Bartek

Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 8120

Skąd: Poland

PostWysłany: Nie 16:20, 13 Sty 2013

<center>Klub Warta Poznań dostaje 200.000 tys. za medialność w klubie !

Liczymy na dalsze pisanie gazetek !

bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Pon 14:49, 14 Sty 2013

<center>
Kolejka rozczarowań - Widzew i Warta bez punktów. </center>
Warta Poznań w ramach 13 kolejki pojechała do Lubina, aby tam zmierzyć się z świetnie grającym ostatnio Zagłębiem. Zieloni wiedzieli, że Widzew stracił punkty z Kolejarzem Stróże i jest szansa odskoczyć Łodzianom na parę punktów. Niestety nie udało się. Warta pierwszą szansę miała już w 4'minucie - Ki podaje do Cristaldo. Jonathan próbuje minąć Arbolede wbiega w pole karne, lecz uderza obok słupka. Trzy minuty później odpowiedź Zagłębia - Aguiar do środka do Sobolewskiego ten z pierwszej piłki do Sernasa .Darvydas strzela z ostrego kąta co niestanowi większych problemów za Schmeichela. Kolejna akcja Miedziowych, Sobolewski to Piecha, lecz ten wysoko nad bramką. W odpowiedzi Weiss do Sertica który uderza z pierwszej piłki minimalnie obok słupka. W 18'minucie Weiss na krótki słupek wprost na głowę Savica, lecz Kotorowski popisuje się świetną interwencją! Kolejna akcja Zielonych, Weiss pędzi skrzydłem - płasko centruje w pole karne do Jano który bez zastanowienia uderza, lecz kolejna świetna interwencja Kotorowskiego. Kolejna dobra akcja Warty, skrzydłem biegnie Cristaldo, wycofuje na przedpole do Weiss'a który uderza piekielnie mocno - świetnie broni Kotorowski wybijając na róg! Niesamowity mecz bramkarza Miedziowych. Kolejne dobre dośrodkowanie Słowaka z rogu, znowu zamyka Savic i znowu świetnie Kotorowski! Po tej akcji dłuższy czas atakowało Zagłębie i w 75 minucie przyniosło to procent w postaci bramki. Savic popełnił fatalny błąd który wykorzystał Abwo. 1-0! Szybka interwencja Briana Clough'a który przeszedł na trzech napastników. Chwile później dwie świetne okazja zmarnowali kolejno Weiss i Anichebe. W ostatniej akcji meczu Sernas podwyższył wynik spotkania na 2-0.

<center><center>Zagłębie Lubin 2-0 Warta Poznań

Ostatnio zmieniony przez bzyk95 dnia Pon 15:08, 14 Sty 2013, w całości zmieniany 1 raz
bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Pon 14:52, 14 Sty 2013

<center>
Wszołek zostaje w Kielcach.</center>
Paweł Wszołek poza zasięgiem Warty Poznań. Reprezentant Polski dobrze czuje się w Kielcach i ma duże poparcie trenera. Oferta za zawodnika została odrzucona bardzo szybko i polak będzie reprezentował barwy Korony co najmniej do końca sezonu, gdyż odejście zawodnika zdaniem zarządu jest niemożliwe.

bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Czw 0:18, 17 Sty 2013

<center>
Anichebe lekiem na nieskuteczność... </center>
W ramach 14'stej kolejki 1 ligi Warta Poznań gościła u siebie Górnik Polkowice. Zieloni w poprzedniej kolejce przegrali z Zagłębiem Lubin 2-0 i chcieli zmazać plamę na swoim honorze wygrywając z Polkowicami. Mimo wielu ataków i strzałów tylko cztery szukało drogi do siatki i zmierzało w kierunku światła bramki. Jedyną bramkę spotkania zdobył Anichebe wykorzystując świetnie podanie Weiss'a i w stuprocentowej sytuacji jeden na jeden pokonał bramkarza gości!

<center><center>Warta Poznań 1-0 Górnik Polkowice

Ostatnio zmieniony przez bzyk95 dnia Czw 0:24, 17 Sty 2013, w całości zmieniany 1 raz
bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Czw 0:34, 17 Sty 2013

<center>
Djurcic poza zasięgiem...</center>
Mimo, że od paru dni trwa batalia pomiędzy Lechia Gdańsk a Warta Poznań w której prowadzili Zieloni trener i rzecznik sportowy Korony Kielce wyraził się jasno, że Filip Djurcic zostaje w klubie! Jest to już kolejna nieudana próba Poznaniaków sprowadzenia Serba na Bułgarską. Prędzej, gdy był już jedną nogą w klubie zmienił zdanie i trafił do Kielc.

bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Czw 0:39, 17 Sty 2013

<center>
Warta odpoczynkiem zyskuje trzy punkty. </center>
W ramach 15'stej kolejki Warta Poznań miała gościć Dolcan Ząbki, lecz błędy w protokole oddanym sztabowi sędziowskiemu zdecydowały, że Warcie należą się trzy punkty. Powodem była zbyt mała liczba polaków w wyjściowym składzie, bowiem dwa sezony temu PZPN wprowadził nakaz trzech polaków w składzie.

<center><center>Warta Poznań 3-0 w.o Dolcan Ząbki

bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Czw 0:54, 17 Sty 2013

<center>
Skutecznie w meczu na szczycie! </center>
W ramach 16'stej kolejki pierwszej ligi czas na szlagier w Katowicach, gdy do miejscowego GKS zawitała Poznańska Warta. Wynik już w 15 minucie otworzył Kuznetsov po pięknym uderzeniu z dystansu. W odpowiedzi trzy minuty później Ki z dystansu i mamy kolejnego pięknego gola! Na następne bramki czekaliśmy, aż do 53 minuty, kiedy to świetne podanie Cristaldo wykorzystał Anichebe zdobywając bramkę dającą prowadzenie! Pięć minut później Anichebe świetnym podaniem odpłacił się Cristaldo i Argentyńczyk podniósł przewagę do dwóch bramek! W 69 minucie Cywka dał jeszcze cień nadziei zdobywając bramkę kontaktową, ale wszystko zaprzepaścił Shilla minutę później faulując w polu karnym Cristaldo. Do jedenastki podszedł Savic i pewnie ją wykorzystał! 4-2! W 85 minucie z dystansu próbował Weiss, piłka na tyle niefortunnie odbiła się od pleców Diogo, że zmyliła bramkarza i wpadła do siatki! Warta Poznań oddając 5 celnych strzałów zdobywa pięć bramek w spotkaniu na szycie! Brawa!

<center><center>GKS Katowice 2-5 Warta Poznań

bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Czw 1:39, 17 Sty 2013

<center>
Warta juniorską potęgą? </center>
Warta Poznań z zamiarem rozwoju młodych zawodników postanowiła wystawić na listę transferową paru młodych zawodników którzy mają dużą wartość, a wypadli ze składu na rzecz lepszych zawodników. Prawdopodobnie Martial wróci na półsezonu do Podbeskidzia za opłatą 300 tysięcy, a Modelski pogra do końca sezonu w GKS Bełchatów a Warta zarobi na tym 410 tysięcy! Najbardziej zaskakuje Flota która zainteresowana jest usługami Bereszyńskiego, Flecka oraz Koo! Warta miałaby zarobić na tych trzech wypożyczeniach ponad półtorej miliona euro! Zaskakujące jest też, że Brian Clough zdecydował się zgodzić się na wypożyczenie Wolskiego za 500 tysięcy do Białegostoku! Biorąc pod uwagę jak ważnym zawodnikiem był Rafał dla Zielonych piłkarski świat jest w lekkim szoku. Poza tym Bogdanka Łęczna zainteresowana jest młodziutkim Halilovicem który w tym sezonie zasilił szeregi Warty, lecz bez większego sukcesu zagrał parę dobrych spotkań. Na młodym Chorwacie Warta zarobi 300 tysięcy. Szanse będzie miał także Boilesen który po długiej kontuzji wypadł całkowicie ze składu Warty i będzie miał pół sezonu w Podbeskidziu żeby się pokazać. Warta zarobi na tym 350 tysięcy. A więc ciekawy sposób na zarobek trenera Warty. Ciekawe ilu jeszcze młodych zawodników zawita w Warcie.

bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Nie 23:27, 20 Sty 2013

<center>
Warta w gazie na właściwym torze...</center>
W ramach 17'stej kolejki Warta Poznań w szlagierze 1 ligi podejmowała na własnym obiekcie Pogoń Szczecin. Wynik spotkania otworzył już w 6 minucie Savic zdobywając bramkę po świetnym dośrodkowaniu Weissa z rzutu rożnego. 23 minuty później z dystansu wynik powiększył Ki! Tuż przed zakończeniem pierwszej odsłony gry po świetnej asyście Anichebe który lekką podcinką przerzucił obrońców wynik podwyższył Cristaldo. Pierwszą akcje po rozpoczęciu drugiej połowy zapoczątkował Anichebe świetnie wykładając piłkę Jano który z 16 metra, pięknym mierzonym uderzeniem zmieścił piłkę między słupkiem a bramkarzem. Pięć minut później w świetnej zespołowej akcji Cristaldo podał do Sertic'a a ten z krawędzi pola karnego uderzył niesamowicie mocno podwyższając wynik spotkania na 5-0! W akcji kończącej spotkanie Bosacki w szalonym rajdzie mijał kolejnych rywali, wycofał piętką do Weissa a ten wbiegając w pole karne wpakował piłkę do siatki! Pogrom! Jeżeli Warta będzie grała tak do końca sezonu to awans jest gwarantowany! 5-2 i 6-0 z kandydatami do awansu daje dużo do myślenia!

<center><center>Warta Poznań 6-0 Pogon Szczecin

Ostatnio zmieniony przez bzyk95 dnia Pon 0:25, 21 Sty 2013, w całości zmieniany 2 razy
bzyk95

Posty: 974

PostWysłany: Pon 1:11, 21 Sty 2013

<center>
Eisfeld dotrzymuje obietnicy! Witamy w Warcie! </center>
Thomas Eisfeld zasilił dzisiaj szeregi Warty Poznań. Były zawodnik między innymi Borussii Dortmund kosztował Zielonych 150.000€. Zdaniem mediów Brian Clough jest jeszcze zainteresowany którymś z byłych kolegów utalentowanego Niemca.

Jestem dumny z podpisania kontraktu z Wartą Poznań. Arsenal to wielki klub z wielkimi piłkarzami. To niesamowite, że mogłem z nimi trenować, z Tomasem Rosickym, którego podziwiałem jako mały chłopak chodzący na stadion w Dortmundzie, lecz mimo to muszę się rozwijać a do tego potrzebuje gry. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, by uszczęśliwić menedżera, kolegów z drużyny i kibiców - powiedział Eisfeld po sfinalizowaniu transferu.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum T-Mobile Ekstraklasa Manager Sezon 4 "2014/2015" Strona Główna -> Warta Poznań Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)